Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ilyenkor mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyenkor mi a teendő és mit illik tenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 14 éves és van egy fiú aki nekem nagyon fontos. 3 évet voltunk osztálytársak, mert egyszer csak külföldre költöztek, de nekem nagyon hiányzott. Most hazajöttek egy pár napra (kb másfél hétig), és elakarok tőle búcsúzni, egy találkozó keretében. Nem annyira fényesek a dolgok, mert amikor bejött a suliba látogatóba, akkor teljesen leblokkoltam/megijedtem/remegtem/minden ami ilyenkor van. És hozzá sem szóltam, csak néztem egész nap. A kérdésem az lenne, hogy találkozónak jó egy séta az utcán (kertvárosban, csendben, napközben)? Köszönök neki, akkor megöleljem? Melyik oldalán sétáljak? És mondjak el neki mindent? Úgy értve mindent, hogy én sajnálom ezt a "nem szólok hozzá" dolgot, meg remélem, hogy vigyáz majd magára, meg hogy mennyire hiányzott... Szóval MINDENT? És ha beáll a kínos csend akkor mi a teendő? Forduljak felé és?

Ez lenne az első kettes találkozóm egy fiúval és nagyon fontos számomra, hogyha összejön, akkor jól sikerüljön.

Tanácsokat kérek, előre is köszönöm!

És az életüket megunt, csak mindenbe belekötő emberek kíméljenek, mert ez nagyon fontos nekem!



2015. ápr. 2. 20:05
 1/1 nyee válasza:

Először is bocsi hogy negatív dologgal kezdem, de ne éld bele magad a dolgokba, mivel csak pár napra jött vissza. Viselkedj vele úgy (vagyis próbálj meg), mint ha csak egy barátod lenne. Mesélj neki milyen volt a suli amíg nem volt otthon, mik történtek, akár írhatsz egy kis jegyzetet otthon. :) Irj föl kérdéseket is, hogy mikre vagy kíváncsi vele kapcsolatban, milyen volt kint? milyen volt ott a suli? meg ilyesmi kérdések. Az elején az a megölelés nem szükséges ha eddig nem öleltétek meg egymást, viszont a végén jó hogy ha mondod neki, hogy vigyázzon magára, és hiányozni fog, akkor akár meg is ölelheted (az is előfordulhat, hogy ő fog megölelni téged). SZóval a lényeg, hogy csak lazán, elmentek sétáltok kibeszélitek milyen volt neki kint, közben mi volt itthon. :) Nem kell izgulni annyit minden rendben lesz :)

L

2015. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!