Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért nyomul...

Lehetséges, hogy azért nyomul rám egy 11 éves csaj most, aki 14-nek adta ki magát nekem, mert túlságosan kisfiús vagyok külsőre, mit tegyek, ha ilyen a genetikám, igazi, formás nők észre sem fognak venni már?

Figyelt kérdés
Voltam már jó csajokkal, smároltam, dugtam, de elég nehezen jön össze olyan lány, akinek az esete lennék, állítólag minden lány a férfias, vénnek kinéző nagy daraba, magas tagokra bukik, ami én még véletlen sem vagyok, pechemre. :D A kis 10-12 évesek észrevettem, hogy mostanság megnéznek, de nem gondotla, hogy azért, viszont nem rég bepróbálkozott nálam egy csajnak a húga, míg a csaj, akinél kezdeményeztem lazán ütötte a formás, vonzó 14-16 éves csajok szintjé a húgáról kiderült, hogy kamuzott és nincs is 14, de még 13 sem, sajnos csak 11 éves. Azóta komolyan gondolkozotm, hogy én megszívtam rendesen a testi adottságaimmal, pedig hát ezen változatni sem tudok már, nagyon kisfiús vagyok, személyit is kérnek mindig, mit tegyek, ez most komolyan ennyire taszító a legtöbb lány számára. Csak a férfias, magas, koruknál idősebbnek kinéző fiúké a terep?
2014. szept. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz normális lányt, mert eszméletlen bunkó stílusod van. Max a ribik lesznek meg. Buta vagy mint a segg. Másik, meg hogy undorító amit csinállsz. Ha 20 feletti vagy akkor egy balfax vagy, kit már nen érdeklik a korodbeliek. Ha meg 20 év alatti, akkor meg buta segg vagy és nem kellesz senkinek, csak a kicsiknek, akiknek bejön ez a "megdugok mindenkit" stílus. Egy 14 éves lánynak már van akkora esze, hogy ezt bunkóságnak vegye. Legyél normális menő gyerek, ne egy kúrógép.
2014. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es nem vagyok kúrógép, sőt, épp a rendes csajoknak kellek csak, a ribizlik nem tartanak vonzónak, épp ez a bajom. Én inkább csak dugnék, nem kell kapcsolata, abból már volt részem és pocsék volt egy szűz, prűd, hisztis csajjal járni. Mindenben csak a problémát, veszekedést kereste. Olyan lány kéne, akivel lehet szexelgetni, barátság extrákkal dolog jó lenne, de azért legyen már 14 éves legalább és formás vonzó csaj legyen, ne egy lapos kislány. Remélem megérted.
2014. szept. 8. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akkor nehéz dolgod nincs. Szólíts le rámenős, buta, káromkodós, magamutogatós lányokat. Hívd el őket bulizni. Járj swag, páwa cuccokba, lássák rajtad, hogy te egy kis faxgyúróvagy. Tuti siker lessz. Amúgy meg az ilyen lányokat bulikban találod. Miért bem bulizól? Diszkó stb...
2014. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint a 2-es vagyok. Az ilyen lányokat bulikban a legkönnyebb megtalálni. Csak úgy facebookon ráírsz egy lányra, hiába jól néz ki, attól még van esze. Nem csak butalányok lehetnek szépek. Sok olyan lány van ki rohadt dögös, de van esze.
2014. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!