Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még a rusnya gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még a rusnya gyakoris lányoknak is ilyen igényeik vannak, akkor milyenek lehetnek a jó csajoknak?

Figyelt kérdés
nagyon sok lánnyal beszéltem már itt erről,a végén mindig kiderült,hogy csak legyen a fiú jóképű,helyes,izmos,magas,ügyes,okos,pénz legyen nála mindig stb. különben rá se szarnak...aztán képeken látva őket,mind tök átlagos,semmilyen,szürke vagy épp meglehetősen csúnya,visszataszító lány.eddig egy volt,aki tényleg nézett ki valahogy,de annak már tényleg semmi nem lett volna elég.
2015. ápr. 3. 09:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ez ízlés kérdése. Én speciel nem szeretem a kigyúrt izmosakat, nekem a macis testalkat a nyerő. Arcra sem éppen a címlapsztárok a zsánerem, helyes legyen, aranyos, kedves, ránézésre is, és engem megfogott. A magas is relatív, esetemben az a fontos, hogy NÁLAM magasabb legyen, nincs megszabva centivel, hogy mennyi a minimum. A pénz kérdéssel meg könyörgöm, álljatok le. Nagyon brutálisan nyomatjátok. Igen, bizonyára vannak olyan lányok, akiknek az a fontos, és nem az, hogy törődj vele és odafigyelj rá, de ebben az esetben szerintem (mivel kölcsönös szerelemről szó sincs) persze, hogy a külsőségek fognak dominálni. Ha őszinte érzelmű lányról beszélünk, ha megvan az alap (értsd: nem kell éhezned, van hol laknod, nem vagy kénytelen szakadt ruhákban mászkálni, stb, stb), és esetleg nem okoz nehézséget meghívni egy fagyira vagy moziba, akkor szerintem a legtöbbeket nem érdekli a dolog.


Most nyilván ha explicit rákérdezel valakinél, hogy "milyen számodra az ideális férfi?" akkor sok olyan dolgot is fel fog sorolni, ami amúgy nem létfontosságú, nem azért kell, hogy megtetsszen neki és megszeresse, hanem ha már az ideálist kérdezed... Mert gondolom a számodra ideális nő mind kinézetében, mind jellemében egy elképzelt valaki, akiről esetleg elalvás előtt álmodozol, de ha találkozol egy hús-vér lánnyal, akkor nem az elképzelt ideálhoz hasonlítod, hanem megismered és megszereted, anélkül, hogy bármit problémáznál azon, hogy nem DD-s a melle, csak B-s. Az ember fejében elképzelt ideál a legtöbb esetben messze van a realitástól, és az esetek legtöbbjében nem is kell ennek sem megfelelni, sem hozzá hasonlónak lenni. Az ideál az egy elképzelt figura, és az alapján, hogy milyen tulajdonságokból nem enged a valós párjával szemben az ideálhoz képest, megtudhatod, hogy mik az igazán fontos tulajdonságok a másik szemében.

2015. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De nekik ez nem csak ideál,hanem valóban ilyen férfit akarnak,nem enged sem jóképűségből,sem izomból.Neked is helyes kell,mindenkinek helyes,senkinek nem jó átlagos vagy csúnyább,meg vagytok b**szódva ezzel a helyessel,ha valaki nem születik annak,akkor mit csináljon,
2015. ápr. 3. 10:12
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg egy szánalmas alak vagy. Ahelyett, hogy itt rinyálsz, cselekednél. Megmozdulnál. A legkönnyebb kifogásokat gyártani, mintsem megoldást keresni. Töketlen vagy, ennyi.
2015. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én már mindent megtettem,még gyúrok is régóta,izmosodtam sokat,mégis csak fikánzi tudják a testemet,hogy többet kellene edzeni,nincs elég izom stb. hogy kapná már be mindegyik telhetetlen fa**rágó.
2015. ápr. 3. 10:20
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,maximálisan egyetértek.Velem is ugyanezek történtek nagyjából... De hát hadd várják a szőke herceget fehér lovon,majd koppannak elég rendesen sokáig,amit meg is érdemelnek...
2015. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes én még egy ilyen lánnyal sem találkoztam az oldalon :D nem tudom ti hogy csináljátok :D kellehür meg egy igazi gyökér 22/f
2015. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell, hogy izmos legyen, és hogy pénze legyen. A magasság viszont igen, mert én is magas vagyok, és legalább egy picivel nőjön már túl...:D És nagyon tetszenek az okos, talpraesett pasik!!
2015. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, te is a jó csajokra kérdeztél rá, nem az átlagos vagy csúnyákra. Mindenki a neki tetszőt szeretné, nem értem, ha te szép lányt vársz magad mellé, akkor miért háborít fel, ha a lányok is ugyanúgy a helyeset meg a jóképűt pártolják.


De a való életben (ami messze nem olyan, mint a gyk) azt látom, hogy kb azonos külsejűek a párok- már olyan értelemben, hogy általában azonos "szinten" vannak, az én szerény megítélésem szerint. Csúnyácskább fiú a csúnyácskább lánnyal, helyesebb fiú a csinosabb lánnyal. Mondjuk, van az ismerettségi körömben egy pár, most házasodtak nyáron, 8 éve hogy együtt vannak, a lány gyönyörű, kedves, okos, a pasi meg kis alacsony, kopaszodó, szemüveges, ő is aranyos és kedves, meg okos is, persze, de azért ránézésre nem nagy szám, alacsony, vékonyka, érted. A felesége meg ragyogó szemekkel néz rá, és folyton hangoztatja, milyen jól néz ki a kedvese. Nem az számít, hogy a gyk-s lányoknak mi a zsánere, az számít, hogy az a lány, aki neked tetszik, hogy vélekedik rólad.

2015. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

Emberek :D Ti készen vagytok... :D Aki csak ezen tud lovagolni, hogy a Nők mekkora gyökerek stb, az nem is fog magának találni egy normálisat se. :D De jobb is így. Normális Nők ne szenvedjenek már ekkora gyökerek mellett. :D

Akinek egészséges az önértékelése, ill. a világgal szembeni "elvárása", annak nem is akad gondja a csajozással, pártalálással.

2015. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
Nézzünk szembe a tényekkel: ha ilyet is kapnak, miért választanának pont téged? Csak azért, mert lerusnyázod és visszataszítónak nevezed őket? Attól még neked csak marokmarcsa jut, haver!
2015. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!