Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam "lánybarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam "lánybarátom" aki iránt én már többet érzek? Tudom sok kérdés van ezzel kapcsolatban de én nem találtam még ehhez hasonlót. (lehet kicsit hosszú lesz de nem tudom rövidebben leírni a "kapcsolatunkat")

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves fiú vagyok, egy osztályba járok egyik lánybarátommal aki iránt már kicsit többet érzek mint eleinte.


Már a gólyatáborban közeledett hozzám még tavaly, ő kezdeményezett, de aztán a suliban már csak ritkábban beszéltünk. Majd összejött egyik haverommal (szintén osztálytárs), így mi is újra elkezdtünk beszélgetni, és miután szakítottak, elkezdett újra közeledni felém, úgy is mondhatnám "nyomulni"(mindig a közelembe jött, alkalmakat teremtett hogy hozzámérjen,meséltem neki valamivel kapcsolatban, hogy egyszer olyan barátnőt szeretnék, akivel bármirol tudok beszélni akár a sportról is de úgyse lesz ilyen, erre hirtelen totál elkezdett mindent tudni a fociről, ilyesmi), amikor egyik legjobb barátnője szóbahozta hogy "van köztünk valami több mint barátság" csak mosolygott és nem is lepődött meg rajta.


Ekkor még én nem éreztem iránta semmit, de aztán kezdtem megismerni és beleszerettem, próbáltam valamennyire éreztetni vele hogy már nem csak a barátja akarok lenni, bókolgattam, amiken sokszor meg is lepődött, viszont akkor már kezdtem úgy érezni, csak játszik velem..vagyis egyik nap random megölelt, direkt megint próbált alkalmat találni hogy hozzámérjen, szíveket küldözgetett hogy szeret, mondta hogy álmodott arról hogy járunk, esküszöm majdnemhogy úgy viselkedett, mintha a barátnőm lenne, majd másnap jött avval hogy beleszeretett egy fiúba és hogy szerintem hogy tudna vele összejönni, vagy "véletlenül" helyes fiúk képeit küldözgette (elvileg a barátnőjének ment), vagy ha valahova el akartam hívni kettesben (azt mondtam neki mehetünk többen is hogy ne érezze csak vele akarok menni) éreztette hogy ő nem akar csak velem menni meg sokszor mondja hogy milyen jó barátja vagyok..még rögtön szakítása után mondta, hogy NEM JÁR TÖBBET SOHA OSZTÁLYTÁRSSAL, ezért nem merem neki elmondani mit érzek, meg nem akarom tönkretenni a "barátságunkat", vagyishát azt ami most köztünk van, és nem tudnék úgy még 3 évet vele eltölteni az osztályban, hogy tudom hogy visszautasított, minden nap eszembe jutna mekkora balek vagyok hogy nem kellek neki. Próbáltam már párszor túltenni magam rajta, más lányok után keresni, de egyszerűen nem vagyok rá képes, tényleg szeretem. Nem tudom mit csináljak..


2015. ápr. 3. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj, Te drága! Azt, hogy mi nők mit mondunk közvetlen szakítás után, azt sosem szabad komolyan venni!


"szíveket küldözgetett hogy szeret, mondta hogy álmodott arról hogy járunk, esküszöm majdnem hogy úgy viselkedett, mintha a barátnőm lenne, majd másnap jött avval hogy beleszeretett egy fiúba és hogy szerintem hogy tudna vele összejönni"

Nyakamat merném rá tenni, hogy Te vagy az a srác. És kitől kérhetjük a legjobb tanácsot, hogy hogyan hódítsunk meg valakit, mint attól, akit meg akarunk hódítani. Szerintem simán csak fél. Ugyan úgy félti a barátságotokat, mint ahogy te is. Ha rákérdezel egy randira, valószínű, ugyan azt a választ fogod kapni, mint amikor kettesben hívod el valahova. Inkább a haveri, baráti viszonyt fűzd szorosabbra. "Véletlenül" maradj vele kettesben. "Véletlenül" érj hozzá te is. Csak úgy, öleld meg, simítsd meg a hátát, hogy megszokott legyen ez kettőtök között. Így egy idő után érezni fogja, hogy veled nem fog mellé.

Később, majd ha kettesben maradtok, egyik ölelés alkalmával adhatsz is neki egy puszit, a szája sarkába(mint ha az arcára akartad volna, csak elcsúszott), ha mosolyog, nyert ügy. De ha bátor vagy, egyenesen mehet a szájára is.

2015. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:) Az az igazság hogy nevén is megnevezte a srácot akibe beleszeretett és nekem "sírt" hogy milyen szar érzés hogy az a csávó nem érez iránta úgy mint ő..és nem én voltam. És tudom, ilyenkor mindig eszembe jut hogy lehet csak féltékennyé akar tenni vagy ilyesmi, de mégse vagyok benne biztos..meg az a gond hogy nem akar kettesben elmenni, egyébként meg egy iskolában nehezen megoldható kettesben maradni..és tudtommal nem én vagyok az egyetlen "hódoló",egyik másik haveromat visszautasította már, még ő (a kiszemelt) mondta nekem hogy féltékeny rám a haverom mert ennyi időt tölt velem, és én erre azt mondtam mivel mást nem tudtam h "tudom nem járnal osztálytárssal szóval nem értem" és ő helyeselte hogy ezért nem érti ő se..és velem egyidős, bár én elvileg helyes csávónak számítok mások elmondása szerint de ő sokszor az idősebbek után nyáladszik,17-18 éves végzősök után, hozzáteszem van hogy előttem..még eldöntöm mit csinálok de mindenképpen köszönöm a választ, sokat segített.
2015. ápr. 3. 15:19
 3/5 A kérdező kommentje:
És volt már barátnőm, nem avval van a gond hogy nem volt részem még hasonlóban csak akkor nem barátságból kezdődött az egész és nem tudom hogy nem barátként tekint-e ő már rám..meg akkor nem osztálytárs volt az illető
2015. ápr. 3. 15:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Még ma találkoztam vele végül és úgy tűnik összejött, köszönet a kommentelőnek:)
2015. ápr. 3. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan?! Mesélj légyszi!!!
2015. ápr. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!