Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már valalakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valalakivel ilyen, vagy ehhez hasonló? Bocsánat, hogy hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Első szerelem, első csók, rózsaszín köd, szóval tudjátok, minden ami ezzel jár. Úgy érzitek, tökéletesen egymásnak vagytok teremtve, együtt akarjátok leélni az életeteket. Viszont az élet olyan problémák elé állít titeket, amit nem tudtok leküzdeni olyan fiatalon, ez a kapcsolat rovására megy, és az egyik fél részéről elmúlik a szerelem a sok szenvedés hatására. Szakítás lesz, ami miatt az egyik fél teljesen összetörik, felnőtt koráig sebeket hordoz magában, s párkapcsolata sem lesz addig, hiszen "nem tud kiszeretni" az illetőből, a szerelem megmarad.

Később a pár újra találkozik valahol(tegyük fel, hogy minden kapcsolat megszakadt köztük), és újra egymásba szeretnek? Rájönnek, hogy mégis együtt kell leélni az életüket? És hogy aki szakított még annak idején, az mégis szereti a másikat.


2011. ápr. 21. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy kicsit olyan mesébe illő Love Story :) főleg a Happy Endel...
2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ezt még álmomban sem szeretném.
2011. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
minden lehetséges. nekem ilyesmi volt, csak az első rész nem volt szerelem, csak csalódás az összetörés miatt, utána egy 3.5 éves kapcsolat, majd újra összejöttünk 2.5 évig... de elmúlt...
2011. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
wake up grove up
2011. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én pedig szeretném. :)

Mindjárt megkapom, hogy álmodj királylány..

De most úgy tűnik, hogy ez fog velünk történni. :D

2011. ápr. 21. 21:10
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Semmi ilyesmiről nem hallotatok, hogy valakivel ez történt?

2011. ápr. 21. 21:11
 7/13 A kérdező kommentje:
*hallottatok
2011. ápr. 21. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen ez csak mese!


10.000 böl egy ha ilyen összejön!


Az élet nem, egy amerikai film...aminek mindig "Happy End" a vége!


Nem sajnos az élet nem ilyen!

2011. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
áh, max arandiguruban
2011. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép kis sztori, lehet, szerintem simán.:)
2011. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!