Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most hogyan álljak hozzá ehhez? Hosszú lesz. Ha kérhetem csak komolyak válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve jó kapcsolatban voltam egy munkatársnőmmel majdnem összejöttünk küldte felém a jeleket meg minden de én egy kicsit hezitáltam.Idő közben a munkatársnőt áthelyezték máshová de 1 hónap múlva mindenáron visszaakart jönni.Beszéltünk személyesen és mondta hogy szeretne visszajönni de sok a kiadása és ott többet kereshet.Tőlem kérdezte hogy mit tegyen én azt mondtam neki hogy maradjon ott mert az nem lenne jó ha pénzügyi problémái lennének ez miatt.Akkor elment és rosszul éreztem magam miatta de problémákat sem akartam neki.Idő közben megismerkedtem egy másik jóval idősebb nővel akivel pár hét múlva már együtt is voltunk.Viszont ismerték egymást és ez zavart is engem meg fura is volt az egész.Szerelmes voltam meg minden de nem tudtam felejteni sokszor találkoztunk és beszélgettünk.Minden találkozónál puszi érkezéskor meg elváláskor is.Viszont 3,5 év után szakított velem a barátnőm.Nagyon magam alá kerültem nem tudtam mi legyen.Neki mondtam el először hogy mi történt meghallgatott és ennyi.Ez után már került engem amennyire csak lehet korábban majd minden nap láttam beszéltünk most meg szinte semennyire csak messziről.Szerintetek akkor most mi lehet?

2014. júl. 11. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy érdekled.

Gondolom anno azt kikosarazásnak vette, és lemondott rólad vagy nem akarok egy ismerőse exével összejönni.

Mondjuk elég szánalmas, hogy nemrég szakítottatok a barátnőddel, de te már repülnél is másra.

2014. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ugy érzi, ha most melletted állna és kedves lenne veled, akkor ezt ugy vennéd hogy akarna tőled valamit. Lehet összejönne veled, de csak akkor ha tullennél lelkileg a kapcsolatodon. Esetleg beszélj vele, kérdezd meg, hogy őneki most van-e kapcsolata stb. esetleg hivd el egy munka utána kávézásra. De ne legyél tul rámenős. Lehet az is, hogy a barátnőd neki is elmesélte mi történt köztetek, lehet egész másképp és nem akar magának bonyodalmat, hogy beleszoljon a volt kapcsolatodba.
2014. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első:Nem repülnék rá csak nem értem hogy miért lett hirtelen ilyen távolságtartó velem.Nem lehet hogy fél attól pont amit te mondtál?
2014. júl. 11. 19:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Második:Volt barátnőm hagyott el és meg is csalt ezt mindenki tudja a környezetemben.
2014. júl. 11. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha egy nő irta volna... ás akkor mondtam neki hogy odamenjen, és akkor idmeent, de akkor rámnézett és akkor én visszanéztem, de akkor é még jobban nézett és akkor most mi legyen?
2014. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kerida ***** válasza:

hmmm nem lehet, hogy a barátnője miatt volt olyan sokat veled is?


Már nem jártok ergó nincs köztetek a közös kapocs?

2014. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hatos:Csak ismerősök voltak nem barátnők egyébként meg általam ismerték egymást.Sosem jártak össze.
2014. júl. 11. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod a volt barátnőd miket mondhatod rád, esetleg még a kapcsolatotok elején lehet mondott olyanokat hogy az sérthette a régi ismerősödet, és most tartozkodobb.. de azért beszélj vele.
2014. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyolcas:Nem mondott neki semmit az biztos és attól a naptól távolságtartó hogy elmondtam neki hogy szakítottunk.
2014. júl. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!