Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám elérni a formás,...

Hogyan tudnám elérni a formás, feszes alkatot? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves 168 cm 60 kg vagyok. Kiskorom óta nem vagyok egy hízékony típus. Évekig be volt állva a súlyom ehettem bármennyit se fel se le nem ment, nagyon is zavart sokáig hogy milyen sovány vagyok. Amióta végeztem a sulival és sokat voltam itthon míg nem dolgoztam fel is ment pár kg ami nem olyan feltűnő, mert igazából elég nyúlánk vékony típus vagyok, egyenes alkat, de viszont én a hasamon, fenekemen és combomon látom a változást. Aránytalan testalkatom van. Kis mell, vékony hosszú kar, hasamra, combomra és fenekemre híztam és emiatt eléggé narancsbőrős a fenekem, de közbe lapos is lett, annyira csúnya így :(

Milyen gyakorlatokat kéne végeznem? Miből mennyit, hányszor? Hogyan kellene étkeznem? Milyen krémeket használjak? Azt tudom, hogy sok sport, sok folyadék és a diéta. Csak sajnos én nagyon szeretek enni így nehéz lesz. Fogyni semmi kép sem szeretnék inkább izmosodni, formásodni így nekem akkor erősítő edzéseket kéne végeznem pl súlyokkal? Munkám miatt nem tudok eljárni konditerembe csak itthon tudnék edzeni. Igyak fehérje turmixokat hogy segítse az izomnövekedést? Eléggé nem vagyok jártas ebbe a témába.



2014. márc. 24. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz,leszeded,elolvasod:

[link]


Az alapok benne vannak.

2014. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Scribd-en fönt van online,ott nem kell regelni meg letölteni.
2014. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!