Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké, hogy részegen, de akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, hogy részegen, de akkor is, hogy mondhatott ilyet nekem, ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Egy srác, aki idősebb nálam. Pár napja ismerjük csak egymást, de nagyon kedves velem, de tegnap szó szerint ezeket mondta, oké, részegen de akkor is : "most átkozom, hogy van az xy (a barátnője), mert ájulásig d.ugnálak"

Én csak pislogtam. Miért mondott ilyet?

17 vagyok, ő 24.


2015. ápr. 4. 09:27
1 2 3
 1/27 To7ka ***** válasza:
82%
Mert attól, hogy barátnője van, ájulásig d.gna. Egyszerűek vagyunk, ne láss bele rémeket. Konkrétan úgy gondolta, ahogy mondta.
2015. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert meg akar dugni?!
2015. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy budos paraszt. Mellesleg egy szemetlada hogy ilyet mond a baratnoje hata mogott
2015. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Egy, mert nem szereti megfeleloen xy-t, a masik, hogy valoszinuleg nagyon kanos volt.
2015. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De ez akkor is olyan rosszul vette ki magát, főleg, hogy külsőre jól néz ki a srác..
2015. ápr. 4. 09:30
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor volt őszinte, amit egyébként mutatni szokott, az a bugyidba jutó terv.
2015. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Mert attól, hogy van neki barátnője, attól még van irányodban nemi vonzalma, vonzódik hozzád szexuálisan és be volt indulva, így ha nem lett volna visszatartó erő a barátnője szemében, akkor lefeküdt volna veled. Ennyi.
2015. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem néz ki jól, másképp ítéled meg?
2015. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Részegen jött ki az igazi én-je.
2015. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként a barátnője kb 5 méterre volt, azt kihagytam :S
2015. ápr. 4. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!