Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom minden egyes éjszaka, hogy csókolózok egy fiú ismerősömmel és mindig más helyszínen ( sikátor, patak, út)?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 09:41
 1/4 To7ka ***** válasza:
Valószínűleg mert szeretnél vele csókolózni, sikátorról azért álmodsz, mert mondjuk egyedül érzed magad vagy félsz, patakról azért, mert pisilned kellett közben, az úthoz már én se tudok kitalálni hasra ütésszerűen semmi marhaságot, az álmos könyvem 2 napja kidobtam.:))
2015. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert be vagy rá indulva :D
2015. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kanos vagy!XD.
2015. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

És nem mondanám, hogy különösebben vonzódnék hozzá, csak a személyisége tetszik.

2015. ápr. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!