Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak keresztény meleg fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak keresztény meleg fiúk, vagy csak én vagyok az?

Figyelt kérdés
Keresek Baja és környékén olyan meleg keresztény fiúkat,akik tényleg keresztények (úgy is kiderül ha nem vagy az), és a fiúkat úgy értem,hogy 18-30 között vannak! Nem idősebbeket és nem fiatalabbakat!

2015. ápr. 4. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Én bajai vagyok, 19 de muzulmán :(
2015. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Minek jarsz a templomba, melegedni?
2015. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Egy keresztény eleve nem lehet meleg.
2015. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Harcolj a bűnös vágyaid ellen.
2015. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Unpredictable ***** válasza:
24%
Hármasnál a pont...
2015. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Keresztények nem léteznek, ezért felesleges ez a kérdés. Az a baj, hogy kb senki sem tudja, hogy mi az. Ajánlom, hogy történészeket kérdezzétek erről a témáról,mert kereszténységben isten sincs.
2015. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Tanulj természettudományokat, és már is nem fogsz alaptalan primitív hülyeségekben hinni.

[link]


Be van bizonyítva, hogy ezt a könyvet drogos emberek írták, akiket ma pszichiátrián kezelnének, úgyhogy kicsit gondolkodhatnátok. Túl sok a manipulálható birka.

2015. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Hetesnek igaza van. A mai kereszténység csak beteg elmék összefoglaló neve, akik hisznek egy mesében, egy butaságban, amit ugyanolyan emberek írtak, mint mi vagyunk, sőt talán rosszabbak. Azt írtak le, amit az életben valaha el szerettek volna érni, csak egy élet rá nem elég.
2015. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Unpredictable ***** válasza:
46%

Ne már nyolcas, milyen hülye oldalt linkeltél már? :DD

Vicc ahogyan szövegkörnyezet nélkül bizonyítják az ellenkezőjét csupa kihagyásokkal -.-

2015. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!