Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán fia vagyok?

Sátán fia vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy homoszexuális vagyok, de képtelen vagyok megváltozni, hiába hívom Jézus nevét, hogy váltson meg. Ezek szerint Sátáné vagyok?

Már 23 éves vagyok, nem gyerek.



2014. okt. 1. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim válasza:
56%
Ilyennek születtél, ez még nem azt jelenti , hogy a Sátán fia vagy , csak higyj , és jön minden magától.. :)
2014. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 Ozmium42 ***** válasza:
83%

Vagy a lánya :D


Viccet félretéve...


Mi lenne, ha igen? Mi lenne, ha nem? Kíváncsi vagyok, mit válaszolnál ezekre a kérdésekre.


Egyébként imádkozhatsz naphosszat, nem fog érni semmit. A hozzád hasonló emberek vagy titkolózni kényszerülnek a vallásos közösség teljesen inkompetens és elfogadhatatlan hozzáállása miatt, vagy eltávolodnak a vallástól, vagy pedig extrém módon lázadnak a homofóbia ellen. Talán a b) verziót tartom a leginkább korrekt magatartásnak, mert a másik kettő komplexus és identitásválság.


A saját példádból kellene belátnod, hogy a vallásod világképében súlyos hiányosságok vannak, képtelen kezelni bizonyos, egyébként teljesen természetes dolgokat, és ez szöges ellentétben áll azzal, mint amit magáról állít.


Ha mindenképp ragaszkodsz a vallásodhoz, legyen sovány vigasz az, hogy vannak heteroszexuális emberek, akik annyira erkölcstelen életet élnek, hogy megcsömörlenek az ellenkező nemtől, és mintegy "kalandvágyból" kipróbálják azonos neművel is. A Biblia egy ponton - úgy tűnik - külön kitér erre, mint "elhajlás". Reménykedhetsz benne, hogy ez a helyes értelmezés, és talán a többi homoszexualitásra vonatkozó részt is csak ezekre kell érteni, és a zsidók voltak a hülyék, hogy válogatás nélkül mindenkit agyonköveztek, agyonkénes-esőztek (várjunk csak...)

2014. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes, ha ennyire vallásos vagy, biztos tisztában vagy múlttal is. Tisztában vagy vele mennyien haltak meg jézuska nevében? Többen mint Hitler és a sátánéban... Tőle ne várj semmit... Fogadd el magad, kezd el élni az életed, hisz még olyan fiatal vagy. jézus bácsi így is szeret, de ne tőle várj megváltást...
2014. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy Sátán fia, hisz mindannyian Isten gyermekei vagyunk. Megváltozni nem egyszerű feladat, viszont kordában tudod tartani az érzéseidet, csak erőfeszítést kell tenned. Ne add fel!!!
2014. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:
53%
Szakasztott Apja fia.Le sem tagadhatna. Büszke vagyok rád fiam. Az én fiam vagy.
2014. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 anonim ***** válasza:
85%
Az apád és az anyád fia vagy!
2014. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 anonim ***** válasza:
73%

Sátán fia vagyok?


Az a helyzet, hogy szeplős vagyok, de képtelen vagyok megváltozni, hiába hívom Jézus nevét, hogy váltson meg. Ezek szerint Sátáné vagyok?

Már 29 éves vagyok, nem gyerek. Vajon mit csinálok rosszul? Miért nem segít rajtam Jézus, amikor anniyt kértem már? Nem akarok szeplős lenni :(

2014. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 anonim ***** válasza:
55%

van egy rossz hírem neked.

Soha az életben nem fogsz megváltozni, nem is lehetséges!!!! Tökmindegy kinek a nevében és miért akarsz megváltozni NEM csak szenvedéssel teli élet vár rád ha elfojtod azt ami vagy. Én amondó vagyok, hogy lásd be végre, hogy meleg vagy és kész, ismerkedj a saját nemeddel, élj normális életet és ennyi.

Totálisan értelmetlen, és felesleges ezen kínoznod magadat, mert célt nem fogsz érni vele. Csak végig kínlódod az életedet teljesen feleslegesen! Mi a fenének tennéd???

2014. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 anonim ***** válasza:
17%

Vagy próbálj magadra úgy tekinteni, hogy uniszex vagy.

Szex korlátok nélkül.

Ugyan minek is kellene korlát?

2014. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lennél a sátán fia, ha ezt terjesztenéd.
2014. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!