Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek szép?

Figyelt kérdés

Bármilen tippet szívesen fogadok.

A félreértések elkerülése végett megjegyezném, hogy lány vagyok.



2015. ápr. 4. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha jó alapanyag vagy bármit ki lehet hozni. nekem sikerült magamból, átlagon aluli vagyok, de kevés smink, jó cuccok sokat segitenek. ha van kedved küldj fotot, küldök majd én is előtte utána fotot magamrol :)
2015. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Aki ír priviben, annak küldök képet. De tegnap írtam ki egy kérdést, ott is küldtem képet priviben, szóval ha arra válaszoltatok, vagy írtatok, akkor tudjátok, ki vagyok.


#6: Én adok magamra, mégis csúnya vagyok.

#8: Járok kozmetikushoz gyantára és imádom a youtube-os beauty guruk videóit, fel is vagyok iratkozva egy csomó csatornára. :D Sminkelni is szoktam.

#10: Hát, bár lenne 120-as mellbőségem...

#11: Sminkelek és jó ruháim vannak (ez most hülyén hangzik, tudom, de a stílusomra úgymond "büszke vagyok". De csakis erre). Írj, küldj előbb te. :)

2015. ápr. 4. 13:12
 13/13 anonim ***** válasza:
nem az a szép aki szép hanem kinek ki tetszik:) teis fogsz találni egy jó férfit:)
2015. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!