Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 12 éves korában (esetleg hamarabb) jött rá arra, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
Végül beigazolódott a gyanúja, vagy csak szimplán kamaszkori kíváncsiság volt?

2015. ápr. 4. 17:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Már egész kiskorom óta gyanitom hogy valami van velem, legalábbis kiskoromban csak lánybarátaim voltak, eléggé feminim voltam. Persze ez nem adott elég okot arra hogy melegnek gondoljam magam, plusz kb. 7-8 éves voltam, viszont 10-11 évesen egy sorozatszereplőért elkezdtem rajongani, annyira, hogy egy idő után rájöttem, hogy meleg vagyok. Sajnos ezt meg próbáltam letagadni 4 éven keresztül, és csak tavaly december környékén sikerült bevallanom magamnak az egészet, és elfogadnom azt aki vagyok(annak ellenére hogy LMBTQ-barát környezetben élek, plusz a családom nem vallásos). Bár a coming outomat az egyik barátomnak a szünet utánra terveztem, mert eléggé félénk vagyok.

15/f

2015. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 11-12 évesen már biztos voltam benne. Azóta 4 év telt el és nem változott. 15/L
2015. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
a homok nem később jönnek rá az elnyomás miatt, hanem később ismerik be maguknak, de már korábban rájönnek, hogy valami "más" bennük. csak próbálják elnyomni, vagy reménykednek, hogy nem az ´, ami, vagy hogy elmúlik. onnan tudom, hogy saját tapasztalat :)
2015. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam és akkor még azt mondtam, hogy biszex vagyok. Mostmár tudom, hogy meleg vagyok. Persze előtte elalvás előtt mindig azon agyaltam, hogy mi van ha? De ilyenkor csak elnyomtam magamban a gondolatot és gyorsan próbáltam aludni. Én szerintem Minnél előbb annál jobb, elvégre minek egy rakás évet elpazarolni? 13/f
2015. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

világéletemben biszexnek gondoltam magam, egész kis koromtól fogva


de 15 éves koromra elfogadtam, hogy csak a nők érdekelnek

2015. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!