Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes így megváltozni egy ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes így megváltozni egy ember?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akinek szinte visszájára fordult a személyisége. Régen életvidám volt, szerette az embereket, őszinte volt, természetes volt a viselkedése. Hitt az igaz szerelemben és azt valotta, hogy pénz nem számít egy kapcsolatban, képes anélkül is boldognak lenni. Most a mosolya hamis, előítéletei vannak, képtelen felvállalni az érzelmeit és az őszintesége csak a hazugságai előadásában rejlik. Lesz*rja mit gondolsz és érzel. A csillogás, a drága ruhák, ékszerek, kényelmes élet, luxus autók és nyaralások... Ez mind kell neki, akarja. Az a nő akar lenni, aki elcsábítja a férjed és ezzel könnyen szakít nagy pénzt. A szex csak szex és nem kell neki a romantika.

Nem képtelenség ez?


2015. ápr. 5. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy képes.Sőt úgy is képes megváltozni egy ember, hogy egy kedves, aranyos, jószívű kisfiúból később egy kegyetlen, sötétlelkű, perverz, szadista sorozatgyilkos lesz.
2015. ápr. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy képes így megváltozni. Nem képtelenség. Viszont ennek kell, hogy legyen valami oka. Vagy valakinek meg kellett változtatnia. Nekem is van hasonló nagyon közeli ismerősöm, ilyen. :)
2015. ápr. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát a visszaváltozáson nagyobbat csodálkoznék
2015. ápr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudunk beszélni?
2015. ápr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mitől változtál meg ennyire?

19/L

2015. ápr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen meg tud így változni.Rég ugyanilyen naiv,jólelkü voltam.Aztán megtapasztaltam,hogy ezt csak kihasználják,,,,,elnézést akkor miért ne éljek úgy hogy tudjak is örülni minden napnak.Egy életem van.
2015. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6-nak

Te tudod! A te életed!

Egy páran kihasználtak mert naiv voltál. De többen szerettek mint így fognak!

Lesz.rhatod! Át és belegázolhattok emberek érzéseibe. Igy legalább ti se lesztek különbek azoknál akik kiváltották belőletek ezt!

De ez csak duma!

Sokan vagyunk akik azt valják: Ami nem öl meg az megerösit!

Megerősit lelkileg!

De az értékrendünk nem változik. Nem leszünk férfiakat anyagilag, érzelmileg kihasználo, lelkileg meggyötrő qrvák!

Tetszeleghettek magatoknak a pillanatnyi fényben. Ez a csillogás csak nektek tetszik.

Azután amikor kihunynak a fények?

Jön egy fiatalabb hasonlo kis dög? Amikor kihunynak a fények és észre veszed/veszitek, hogy amiben álltok az trágyalé?

Körülnéztek és rájöttök, hogy senki nincs mellettetek?

Most büszkélkedhettek hogy hű de kemények vagytok.

Én nem lennék büszke magamra!

De belül! De belül ott dolgoznak tovább a démonjaitok! Tudjátok ti is, hogy kis senkik vagytok.

Rossz utat választotok a sérelmek megtorlására!


De mindenki ugy b.ssza el az életét ahogy akarja!

A kedvesem szokta momdani.

Nem lehet mindenkit megmenteni saját magátol!

Azért ha azt veszed észre hogy hiába a csinos pofika, mindenki kerülni fog mint a leprást, talán elgondolkozol!

2015. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 19/L
2015. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nők többsége ilyen. Nem értem, mi csodálkozni való van ezen.
2015. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak feladtam a harcot... Végtelen és értelmetlen küzdelem arra várni, hogy valaki szeressen. Győztek apám génjei, érzéketlen, bunkó anyagias r*banc lettem.

Nem akarom, hogy valaki megbántson így megölöm az érzelmeket és nincs mi fájjon.

2015. ápr. 5. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!