Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tud megváltozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud megváltozni egy ember kamaszkorához képest? Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Lehet-e tisztességes, udvarias, alapjában véve "jó" ember egy olyan srácból, aki kamaszkorában (kb 10-18 éves kora között) bunkó volt, tiszteletlen azokkal nem voltak neki szimpik, suliban voltak balhéi, tanárok rémálma, füvezett, a szüleivel sok problémája volt... de amúgy okos, jó tanuló, most egyetemista.


20 éves most, és egyértelműen javulófélben van, ma már nem sokan tartanák "rosszfiúnak", esetleg akik ismerik régebbről. Lehet hogy tényleg megváltozzon, és felnőttkorára balhéktól mentes, kiegyensúlyozott, jó ember legyen, vagy ezek a rossz tulajdonságok végleg benne maradnak?


Én mindig jó kislány voltam, és ez a rosszfiús viselkedés távol állt tőlem, megvetettem az olyan fiúkat, mint amilyen ő volt középsuliban (mielőtt megismertem). Nem tudtam volna elképzelni, hogy valaha ilyen sráccal járjak.

Amúgy van egy rakat jó tulajdonsága, alapjában véve nagyon jó ember , jószívű, segítőkész, vidám, csak egy csomó helyzetben még előjön a "lázadó kamasz" énje, és sokat vitatkozik másokkal, ha úgy érzi nincs igaza.


Szeretem őt... (fél éve ismerem, most talán mondhatom, hogy összejöttünk). Szerintetek működhet ez a kapcsolat, ha ennyire más a személyiségünk? Vagy engem is pont ezért "választott", mert jó útra akar térni?


2011. jan. 15. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna, de ez a környezetétől is függ. Nem szabad éreztetni vele, hogy még mindig úgy viszonyulnak hozzá ahogy a múltban viselkedett, nehogy visszaessen!
2011. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem át fog vágni az ilyen srácok általában ribikkel vannak és kölcsönösen kihasználják egymást. bisztis szereted és élveznéd de lehet h nagyot fogsz csalódni
2011. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A második válaszoló juttatta eszembe, hogy a kapcsolatairól nem írtam. Ezen a területen sose volt "rosszfiú", a barátnőit nem csalta meg, ha nem szerette őket eléggé akkor inkább kilépett a kapcsolatból, de a megcsalás nagyon nem fért bele az értékrendjébe. Elítéli az olyan lányokat, akiknek a szex a fontos, ő tavaly egy 20 éves szűz barátnőjére 7 hónapot várt, míg lefeküdtek.

Én már többször voltam fent nála (mielőtt összejöttünk volna), volt hogy egy szobában is aludtunk ketten, de nem próbálkozott be nálam. Beszélgettünk is a témáról, bevallotta hogy a szexben eléggé tapasztalatlan, eddig két lánnyal feküdt le (mindkettővel úgy, hogy jártak), de nem sokszor mert még fiatalabbak voltak és nem sok lehetőség volt. Egyéjszakás kalandjai nem voltak.

És tudom, hogy ezeket nem csak hazudta nekem, mert a környezete is csak jókat mond róla a kapcsolatairól, a volt barátnőivel is barátságos még a viszonya (bár nem járnak össze haverkodni), szóval olyan rosszul nem bánhatott velük.

2011. jan. 15. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam gyerekkoromban, aztán megváltoztam egyik napról a másikra.


Simán lehet, főleg a környezetnek való megfelelés miatt ilyen "rosszfiúk" a rosszfiúk, ha kiszakadsz a környezetből (pl. vége az ált. vagy középiskolának) akkor könnyen megváltozHAT, ha amúgy értelmes.

2011. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban a legtöbb személyiség nem olyan statikus, mint a tiéd lehetett.
2011. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!