Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy beteljesületlen szerelmet?

Figyelt kérdés
Minketten tizenévesek vagyunk.Már szinte születésem óta ismerem és szerelmes vagyok belé.Viszonzott volt,de még nagyon kicsik voltunk,sokáig nem találkoztunk.Mai napig is gondolok rá,soha életemben nem szerettem senkit ennyire.Rajta kívül nincs olyan hogy néha felbukkan és felborul minden.Talán még mai napig is szeretem.Jelenleg van barátnője,5 hónaposak kb.Tudom hogy a legrózsásabb kapcsolatnak is vége lesz egyszer,csak ez éltet,és aztán jön az én időm,de mindenki tudja hogy ilyen csak a tündérmesékben létezik.Ti mivel dolgoznátok fel?Alkoholt ne írjatok,kipróbáltam de nem segít.
2015. ápr. 5. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem kellessz valakinek s ezt tudtodra is adja, más lánnyal van akkor egyszerűen felesleges foglalkozni vele. Próbálj meg nem gondolni rá. Mintha nem is létezne.
2015. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!