Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem jóképű pasiknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem jóképű pasiknak csak beteljesületlen sóvárgás és megaláztatás az osztályrésze az életben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 21:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen, húzd le magad a retyón, másra nem vagy jó, minden nő undorodik tőled!
2014. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos igen.Saját tapasztalat,a nők felém se néznek,mintha levegő lennék kb...

23/F

2014. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
nekem eddig az jutott, úgyhogy inkább megpróbálom másra fordítani az energiáimat. 19/f
2014. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
hát nekem nem csak a fejem gáz, de a testem is kisfiús gondolhatok mekkora szívás, most is egy 11 éves hajt rám, de nem vagyok én pedofil és igazán nem is akarok vele semmit se csiánlni, de hát folyton tapad rám
2014. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja.

De amúgy beteljesületlen sóvárgás? A sóvárgásod már beteljesült nem? Csak még mindig megvan.

2014. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Eddig én sem tapasztaltam mást. :/

21/F

2014. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
# 4: Konditerem...
2014. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Énis próbálnám másra fordítani az energiámat, csak képtelen vagyok, mert a legjobb dolog, amit szerintem egy ember átélhet az életben, az, ha együtt lehet egy számára tökéletes valakivel, és az, hogy úgy érzem, ez velem sosem fog mgetörténni, teljesen elveszi a kedvem bármi mástól is.
2014. nov. 12. 21:43
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy egyedül a problémáddal
2014. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%

Isten kompenzál/materialisták szerint az élet


jelendség hogy azok válnak el akik hozzászokatak ahhoz hogy az első nem tökéletes jelenség után szakítanak mert úgyis lesz másik:ebből lesznek szétszabdalt családok , kellemetlenségek tömkelege.aki viszont nem nagykanállal ette az életet az simulékonyabb megértőbb és ugyanazt kapja mert végül hasonló személyiségű ember emllett köt ki.


ti nem olvastok ilyeneket hogy a szép csajt így meg úgy verte a hapsija ?minden ujjukra jutne pasi de ők pont azt fogják ki aki ellátja a bajukat.

a menő pasik dettő kifogják a csalfa nőcit akik leváltják arra aki éppen akkor éppen ott nagyobbat villant...

2014. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!