Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik nem pedofilok, hanem?

Figyelt kérdés
Hanem olyan férfiak, akik olyan alapon akarnak szexuális kapcsolatba kerülni gyerekekkel, vagy korai tinikkel, mert "mindent ki kell próbálni egyszer"? Ezek pedofilnak nevezhetőek-e, vagy csak társadalomra veszélyes és káros, beteg embereknek?
2015. ápr. 5. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
ha 14 évestől felfele csinálja az nem pedofilia! csinálja mit érdekel engem...
2015. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a pedofiliának van egy fogalma
2015. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Pedofiloknak azokat a mocskos férfiakat/nőket nevezzük, akik a 8-9 éves gyermekekre buknak, akiknél még nem alakultak ki a másodlagos nemi jellegek.


Akiknek a "tinik" tetszenek, azok nem pedofilok, mert egy 15-16 éves tini manapság már kinéz 18-20 évesnek simán. Ha nem hiszed, akkor menj el egy szórakozóhelyre, és kérdezz meg pár csajt, hány éves. Nem fogsz hinni a szemednek. Arról nem is beszélve, hogy ezek a kis ribik közül nem egy érett férfiakra vadászik.

2015. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha füves a pálya, mehet a meccs. Ha 14 éves elmúlt és ő is beleegyezik, akkor nincsen semmi gond, persze ha 20 éves felettivel csinálja egy 14 éves azért biztos megnéznének, de legális.
2015. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Itt már akkor is pedofil leszel, ha 19 éves lányokat akarsz 30 évesen. Mert ugye öregember és tinilány... :D
2015. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na de én nem 14 felettire gondolok. Hanem, hogy fogja magát egy emberke, és azt mondja, hogy "tyúúú, de jó lenne kipróbálni egy nyolc évest... vagy egy négy évest... vagy egy 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13 évest..."
2015. ápr. 5. 14:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Na de én nem 14 felettire gondolok."


A törvény értelmében egy 14 éves lány/fiú avval létesít szexuális kapcsolatot, akivel akar. Ha beleegyezik, akkor senki sem büntethető

2015. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
négy évest ? :O te nagyon beteg vagy :D
2015. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vagy úgy, szal 13 év alatti... Nos, azok nem normális emberek, kelezésre van szükségük. Nem valók a rendes emberek társadalmába.
2015. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem magamról van szó a kérdésben. :DDD Csak tudom, hogy vannak ilyenek. Kipróbálnák gyerekkel, öregasszonnyal, és nem tudom, hogy ez minek számít. Pedofíliának, vagy sem?
2015. ápr. 5. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!