Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akik uralkodásra vágynak egy férfitól, nem pedig ők akarnak dominálni mindenben?

Figyelt kérdés
A hagyományos,védtelen nő típusa.
2015. ápr. 5. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak
2015. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos igen, de szerencsére a nők többsége már önálló és független és nincs rászorulva a férfi gyámolgatására.
2015. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20on éves korosztály
2015. ápr. 5. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy tud e élni férfi támogatás nélkül. Sok agy mosott feminista. Meg kell lenni az egészséges férfi-nő szerepnek, ha átbillen valami abból sok probléma van. Szerencsére a legtöbb lány ismerősöm SZERET NŐKÉNT VISELKEDNI. Ettől még lehet határozott meg okos is.
2015. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem egészséges, az a jó, ha egyik fél sem doominál. Én szeretem ha a férfi magasabb, erősebb nálam és tud dönteni dolgokban, de isten ments, hogy uralkodjon rajtam és helyettem is döntsön. Viszont én sem mondom meg neki, ő mikor mit csináljon.
2015. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

"egészséges férfi-nő szerepnek,"


Jah, igen végülis ha férfi lennék nekem is biztos nagyon tetszene, ha annyi szerepem lenne, hogy dolgozok utána meg hazajövök és lerogyok a kanapéra tv-zni meg sörözni. De mivel nő vagyok, kösz de nem kérek az "egészséges" női szerepből, ami munkából, házimunkából és gyereknevelésből áll, valamint abból. Igen, nekem is baromi jó lenne, ha nem kéne SEMMINEK megfelelnem, mert férfi vagyok, nyugodtan lerészegedhetek, nyugodtan dughatok jobbra -balra, nyugodtan mondhatom, hogy nekem nem kell gyerek, nyugodtan mondhatom, hogy én utálok főzni és ezért senki nem ítél el, mert férfi vagyok. De ha az embert vaginával verte meg az isten, akkor sajnos a társadalom szembeköpi, ha ezeket megteszi, mert egy nő legyen NŐ! És ő mondja meg, leginkánbb a férfi mondja meg a nőnek, hogy milyen egy NŐ. Nem ám én Nőnek születtem és majd én eldöntöm, hogy milyen a Nő, ááá nem, nem. Nekem bele kell kényszerítenem magamat egy szerepbe, amit a drága pasik kitalálnak nekem, különben én egy csúnya rossz "nő" vagyok így kisbetűvel.



"átbillen valami abból sok probléma van"


Hát apám, lehet hogy a férfiaknak sok problémája származik abból, ha a nő felhagy a kiszolgálásotokkal, hát persze, értem én. Nektek biztos szarabb lenne, ha tényleg egy nő eldönthetné maga, hogy milyen életet akar.

2015. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
biztos vannak még olyanok valahol.
2015. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy normális nő nem férfi uralomra vágyik hanem egyenrangú kapcsolatra.
2015. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 3005 ***** válasza:
Vannak, én is ilyen vagyok, szerintem ez lenne a normális.
2015. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!