Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy manapság a nők akarnak dominálni egy kapcsolatban és minden úgy kell legyen ahogy ők akarják?

Figyelt kérdés

Körülnézek az ismerőseim körében és mindegyik haverom (fiú) csak akkor tesz valamit, ha a barátnőjük is beleegyezik. Részben megértem, mivel egy kapcsolatban a lánynak is vannak beleszólásai, de pl többször is az egyik kollégám elhívott teniszezni és a végén ő mondta le, mert a barátnőjének más programja van. Arról meg nem is beszélve, hogy mindent akarnak tudni, a legapróbb részletekig. Vagy ha párban jönnek, addig maradnak amíg a lány megunja és haza akar menni. Mintha mindenben a lány döntene (a papucsság van divatban?).


Én 24 éves vagyok és úgy érzem, hogy még élni akarok és nem pedig elfogadni, hogy más dönt helyettem, azonban szeretnék egy barátnőt is de olyat akivel jól érzem magam és ő is alkalmazkodik utánam. Sajnos ilyet nem erős találok.


Természetesen nem minden kapcsolat ilyen (kb 2 kivételt én is tudok) de a környezetemben a nagyjára igazak a leírtak.


2014. dec. 14. 18:30
 1/8 Galaxis. ***** válasza:
Neked ilyen a környezeted. Nálam pl. pont fordítva van.
2014. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez van sajnos. A férfi manapság 2-odrendű élőlénnyé vált, ezt hívják egyenlőségnek
2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az se jó ha fordítva van...inkább a kettő közt valahol lenne a legjobb
2014. dec. 14. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az egyészséges, ha egyenlő a két (vagy több) fél és nem dominál senki.
2014. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én mindig mondom páromnak menjen haverjával stb erre meg mindig velem jön XD Megyek valahova egyből jönne velem :D Van hogy egy kis apróságért elugrok, de ha könyvtárba kell mennem szakdoga miatt akkor is jön. Én imádom mert látszik hogy velem akar lenni. De néha aggódom hogy a barátait meg elhanyagolja.
2014. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen fontos egy kapcsolatban,hogy közös megegyezések legyenek es kompromisszumok. De az is igaz.hogy manapsag sok a papupcs fiú,akik nem bírnak ki 5 percet a barátnőjük nelkul. Meg hat ahert a barátok helyett tudunk jobbat ajánlani a pasiknak,de nyilvan a baráti es csaladi kapcsolatok ápolása ia fontos. De velem volt pl.olyan,hogy megmondta nekem,hogy este nem mehetek el futni. Na ez az amit én nem viselek el. Majd én eldöntöm,hogy mit es mikor akarok csinalni.Engem nem zavarna,ha a barátaival menne el,mert ha járunk nyilvánvalóan megvan a kölcsönös bizalom,meg hat ha engem megcsalna nagyon nem allnek jot magamaert ez is igaz. Egy féltékeny lany vagy egy olyan aki gyanút fogott pontosabb keresést vegez,mint az FBI. Ez biztos.
2014. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem zavart/na amikor alaki állandóan a nyomomban van és mindent akar tudni. Pl van, hogy csak kimegyek egy sétára egyedül, hogy szellőztessem ki az agyam.
2014. dec. 14. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

5s vagyok!

Nekem a párom a legjobb barátom is mindent tud rólam.

Miért zavarna ha velem akar lenni? Logikus hogy lehet nemet is mondani ha egyedül akarsz lenni.

Meg csak akkor akarsz egyedül lenni ha pont ő zavar. Miért zavarná az az embert az akivel bármit megoszthat és aki támogatja??? (de lehet ez az én felfogásom és túl problémamentes a kapcsolatom)

2014. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!