Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne leghatásosabb visszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne leghatásosabb visszavágás mindenkinek, aki a rusnya külsőm miatt semmibe vett, lenézett, kinevetett eddigi életem során?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Az, ha legalább hülye nem vagy.
2015. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyszer egy reggel jóképű, magas pasiként ébrednék fel, akkor minden nőt, aki valaha visszautasított, megdugnék és röhögve otthagynék. Kár, hogy ez nem lehetséges.
2015. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy elfogadod, hogy vannak bunkó emberek, beléd ettől több emberség szoruljon és azért, mert nem nézel ki jól, attól még nem kell, hogy sajnáltasd magad, ezáltal meg mindenkit utálj, aki nem csúnya és párkapcsolatban él.

Én sem kezdenék kapcsolatot egy olyan emberrel, aki nem tetszik külsőre és ez alatt nem azt értem, hogy csúnya, csak szimplán nem jön be, de ettől még emberileg nem csinálok úgy, hogy nem veszem semmibe, vagy kinevetem, mert miért tenném, nem ő tehet róla, hogy nincs jobb külseje, de az borzasztóan idegesítő, mikor nap, mint nap ide az oldalra is az ilyen emberek, akik nem néznek ki jól és nem ugrálnak körülöttük a csajok, nekiállnak sajnáltatni magukat és mindenkit utálnak magukon kívül.

Legyél már több!

Amúgy meg sok olyan embert láttam már, akire azt mondom, hogy minden, csak nem jó külsejű, mégis van párkapcsolata. És nem azért, mert gazdag volt, hanem mert hasonló kinézetű illetővel volt kapcsolatban.

2015. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

A leghatásosabb visszavágás egyértelműen az, ha

1, elmész tanulni és dolgozni

2, a pénzt maximálisan a külsődre fordítod

3, elmész jó női fodrászhoz aki rendbe vág amennyire tud

4, új ruhákat vásárolsz lehetőleg kikéred csaj véleményét vagy csajjal mész vásárolni

5, lejársz kondizni és választasz mellé még 1 sportot

6, elkezdesz odafigyelni milyen kajákkal tömöd a szervezeted és utánajársz hogyan szedhetsz fel izmokat

KB így ezek után ha mindent megteszel és nem a kifogásokat keresed, akkor nem létezik hogy ne válj egy átlagosan jóvágású palivá akivel néhány nő szívesen randizna.

Ez a leghatásosabb visszavágás, illetve amikor ez megvan, és elkezdesz más lányokkal randizni, nézd meg azoknak az arcát akik anno semmibe vettek. Picit más arckifejezésük lesz :) 1, mert te jó pasivá váltál 2, mert náluk jobb nővel futsz jelenleg.

Ennyi lenne kb.

Na pacsi :D

2015. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, ettől még nem lesz jobb képű és magasabb, márpedig a nőknek ezek a legfontosabbak.
2015. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
192cm vagyok ennel magasabb ne legyek,amiket felsoroltal mind megvolt csak az arcom NAGYON bena,ronda,mint egy varangyos beka
2015. ápr. 6. 09:44
 7/13 A kérdező kommentje:
A jokepuseg a legfontosabb,semmilyen hajtol,ruhatol,izomtol nem lettem jobb kepu.Nem veletlen fotozkodnak a pasijukkal a csajok ugy h csak a fejuk latszik es vigyorognak a kameraba,az a legfontosabb,egy ocsmany fiuval nem fognak mutatkozni nyilvanosan
2015. ápr. 6. 09:50
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát tudod aki eleve így áll hozzá attól én se akarnék semmit . Az a gyerek aki a sportot meg a többit írta, az nagyon jókat írt. Ha az arcoddal van gond menj el bőrgyógyászhoz meg kozmetikushoz és ha ezek után is csak sír a szád, akkor akaszd fel magad, más úgyse tud rajtad segíteni.
2015. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hiaba megyek borgyogyaszhoz meg kozmetikushoz ha az arcom rusnya,borhibaim vagy pattanasaim nincsenek

[link]


Pl.ez a csaj hiaba megy akarhova ha ilyen ronda...

2015. ápr. 6. 10:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi a szomorú? Hogy még a linkelt csaj is találhat magának pasit, ha akar, viszont ha egy srác csak fele ilyen ronda, már magányos marad egy életre.
2015. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!