Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne leghatásosabb visszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne leghatásosabb visszavágás mindenkinek, aki a rusnya külsőm miatt semmibe vett, lenézett, kinevetett eddigi életem során?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen, hogy lepontoztátok azt a felsorolást. A kettes pont kivételével szerintem pedig teljesen rendben van.

Az önbizalom a lényeg! Azért pedig tenni kell. Tanulni kell érte, dolgozni, tapasztalni tehát en bloc gondolkodni.

Hiába a mutatós külső, ideig óráig elég tán, de nem tovább. Akik kinevetik a másikat a külsejük miatt azokat ugyanúgy kinevették már. Sőt, megkockáztatom, hogy bármilyen ilyen heves gúnyos reakció alapja az öntapasztaláshoz nyúlik vissza.

Szóval tessék keresni forrásokat. Munka, tanulmányok, sport, divat. A hisztit félretenni és az efféle bántásokra fittyet hányni. Ha foglalkozol velük azzal csak beletörődsz a sanyarúságodba. Nem szabad! Ami építő azt fogadd meg, ami bántó azt viszont taszítsd el. Meg amúgy is, hogy jön ahhoz bárki is, hogy kinevessen valakit valamiért. Ilyet egy érett és kellemes ember nem csinál. És ezzel meg is válaszoltam a kérdést. Nem kell visszavágni nekik, mert azzal csak közéjük állsz. Felül kell emelkedni az ilyen népségen, ami nem is oly nehéz, hiszen a többség nem csinál ilyet. Ha meg mégis nagyon nagyon bánt és nem tudsz szemet hunyni ezek felett, meg igen gyakori akkor vágj vissza valami olyannal, ami benned érték benne viszont távolról sincs meg, viszont tuti, hogy szomorkodik néha miatta. De ez utóbbit akkor sem tartom megoldásnak.

2015. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mutatsz egy képet magadról akár privátban?

én már kérésre tettem javaslatot fiúnak a kinézetére, megfogadta és most elég jól elvan. :D

2015. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legnagyobb visszavágás, ha elvennél egy gyönyörű szép nőt.:-)
2015. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!