Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat még az érzésem felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat még az érzésem felé?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve voltunk együtt.

A féltékenység ment rá a kapcsolatunkra...

Kb. 2-3 hónapja szétmentünk, mert nekem betélt a pohár, hogy fontosabb egy lány "barátja" mint én. Nagyon csúnyán váltunk el egymástól. Mindig keresett, de elküldtem, hogy nem akarok tőle semmit.

Összejöttek a csajjal, vagy tulajdonképpen, csak szex kapcsolat volt a párom részéről, mert nem szerelmes a lányba, a lány viszont többet akart volna ettől a kapcsolattól. Na kb. 1, 5 hónapja ismét jóba lettünk a párommal, de a lánnyal nem szakította meg a kapcsolatot, barátok maradtak, de ölelgeti meg puszilgatja a lányt.... ő úgy veszi, hogy mi kibékültünk, de én mondtam neki, hogy így biztos nem fogok vele, ha ilyeneket csinál. Mindig mondja nekem, hogy mennyire szeret, meg jobb velem lenni, mint a másik lánnyal...

Nem tudom neki mondani, hogy szeretem, mert nem érzem már ezt...


Meg fog ez még változni bennem?


20l


2015. ápr. 6. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tőle is függ. Ha tudja, hogy kell az érzelmeket feléleszteni benend maga iránt,akkor gond nélkül megcsinálja.
2015. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!