Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint melyik nemzet fiai udvarolnak a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 10:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
nekem több párkapcsolatom volt nem vagyok lézer! de már minek udvaroljak? vigyek virágot a nőknek? már nincs rá piac csak az énvagyokamenőkigyurtlekezelőisten férfiak a menők a normális srácokat kutyába se nézitek aztán sírtok hogy hol vannak a normális pasik? szánalom level 50000
2015. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem a kérdéshez tartozik, lehet, hogy vége lesz köztünk. Rendesen ki is vagyok bukva, mert még egy ilyet tuti nem találok. :(
2015. ápr. 6. 11:04
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Magyar létemre én is tudok udvarolni, de a magyar lányoknak nem érdemes. Aki jól néz ki, azzal úgyis összejöttök, bármilyen bunkó. Aki nem néz ki jól, az meg udvarolhat ítéletnapig, nem megy vele semmire.
2015. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Csajok és az udvarlás, most leírom a szitut: Udvarol nekik egy átlagos külsejű fószer, bókol, kedveskedik, visz virágot stb. Sokáig találkozgatnak (jó esetben), de figyelemre méltó eredmény még semmi. Bejön a képbe egy jóképű csávó, akármilyen bunkó, alpári stílussal, a csaj 10 perc múlva már az ágyában köt ki. na, hát ezek vagytok ti kedves csajok, lányok, nők. Úgyhogy udvaroljon nektek a hóhér, inkább összekötöm a laptopot a tv-vel és nézek valami filmet :)
2015. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan tapasztalatom nincs velük, de az olaszok ugye világhírűek. :)

De a székelyek se kutyák! ;)

2015. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyetemi kollegiumban dolgozom kulfoldon.Oktober elejen bekoltozott egy baromi helyes olasz srac,ket het mulva mar egy ARAB!! lanyt dugott.Azert aki agy arab csajt ki tud dumalni a bugyijabol, az mar tud "udvarolni"
2015. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

#8-as: zöld mancs!

#14-es: zöld mancs!

2015. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Elsősorban a lányoktól kérdeztem a dolgot és nem azt vártam, hogy a sikertelen srácok leszólják a csajokat.

Nem azt mondom, hogy nem tehetnek róla.

Valaki nem attól lesz férfias, hogy bunkó és a romantikát sem kellene összekeverni az 'anyámasszonykatonasággal'.

Az exem pl nem egy jóképű izompacsirta volt, de nagyon tudott udvarolni és EZÉRT bárkit megkaphat.

2015. ápr. 6. 16:30
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, itt egyik lánynak sem jóképű a barátja vagy az exe, mégis levette őt a lábáról, de valahogy az életben soha nem látok olyat, hogy egy átlagos vagy ronda fickónak barátnője lenne. Ez is egy gyk mítosz.
2015. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán azért kaphat meg bárkit,mert jól tud udvarolni, aha mindjárt el is hiszem.
2015. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!