Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják undorítónak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják undorítónak a dohányos nőt?

Figyelt kérdés

Igazából csak ezen az oldalon tapasztalom, hogy annyira el lenne ítélve a dolog.

Én is dohányzom, de sosem volt ezzel probléma ismerkedés során.



2015. ápr. 6. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is dohányzom, nem tartom undorítónak, de lehetőleg csak alkalmanként cigizzen, ne napi egy dobozzal, mert én se szívok annyit.
2015. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert ha esetleg egy normalis fiu atoleli a baratnojet nem azt a budos szart akarja erezni rajta ennyi , na meg undorito, egy no ne cigizzek , meg a fiumnak se valasztanak cigiset fujj 20\l
2015. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem olysn finom a csokja,mint a nemdoganyose.nem olyan jo az illata sem.es a csaladban szuletett kisse fogyatekos gyerek.rengereget dohanyzott az anyukaja,amikor a pocakjaban volt.es ez nem egyedi eset.
2015. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok dohányos, ki nem állhatom a dohány szagát, és mivel sokszor a ruhában marad, elég taszító tud lenni mikor a nő közelít és megcsap.
2015. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert egy nem dohányzó, nem is tekint rád potenciális baratnőjelöltként.

Amúgy azért mert büdös, beszívja a bőre, a haja és a ruhája is az embernek azt a szagot. Egészségtelen és drága is.

2015. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően én sem vagyok az,de néha megkívánom srácként,és ennyi.Nem érdekel amúgy sem ki dohányos vagy sem.Pontosan ugyanolyan ember attól még.

Ugyanúgy vicces,mikor valakit azért szólnak le,mert van pattanás az arcán.Attól még nem lesz más az ember,és a pattanás elmúlik az arcáról,de attól még az emberke ugyanolyan marad. :)

Csak túlzottan előítéletesek az emberek...

2015. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Azért a két dolog nem ugyanaz. Sok esetben nem tehet arról az ember, hogy pattanásos, egyszerűen ilyen a genetikája. Meg én személy szerint nem is szólok meg testi "fogyatékosságok" miatt másokat. De a cigire önszántukból gyújtanak rá az emberek, senki nem készeríti őket a pöfékelésre.
2015. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossz szájszag, cigifüst szagú ruha, haj, idősebb korban állandó köhögés a cigi miatt. Hát egyik sem túl vonzó..
2015. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor dohányoztam nem zavart, nem éreztem. Mióta leszoktam zavaró lett. Te nem érzed magadon és másokon, mert tompítja a szaglásod. Persze az, hogy mennyire intenzív a szag függ attól mennyit szívsz egy nap. Gondolom akikkel ismerkedtél szintén dihanyoztak, talán ezért nem volt zavaró számukra.
2015. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy aki nem dohányzik annak probléma.
2015. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!