Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan éretlenek a 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan éretlenek a 16-17 éves lányok? Csak szerintem túlzottan gyerekesek?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek, de a többségük csak viháncolni tud, sz*r zenét hallgat, nincs bennük semmi egyedi, ugyanaz a vasalt haj, ugyanaz a bőrkabát, telefon stb.. Értelmes szót nem tudsz velük váltani, olvasni luxus ( kivéve A szürke ötven árnyalata, mert az olyan menő...), csak kibeszélnek mindenkit. Egy kiló sminket magára rak, magassarkút vesz fel, miközben majd' felesik benne.. Csak én nem bírom elviselni őket?
2015. ápr. 6. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az megnyugtat, ha azt mondom, hogy 23 tájékán is ez a helyzet?
2015. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én 16 éves lány vagyok, és én se bírom a lányok többségét:D
2015. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a hozzád hasonlókat nem bírom elviselni. Orrba-szájba szapulod a fiatalabb generációt, de a tied vagy a nálad idősebbek mit tettek le az asztalra? Rég nem vagyok tizenhat-hét, mielőtt valaki nekem állna, de már nekem is böki a csőröm ez a süket duma. Nagyanyádék sem voltak jobbak. Az ő nagyanyjádék sem voltak jobbak.

Ahelyett, hogy általánosítasz és csak a szart látod, vedd észre, hogy briliáns gyerekek kolbászolnak körülötted - csak bszol észrevenni ilyesmiket, annyira leköt, ki mit visel, hogy néz ki és mit hallgat.

2015. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mínusz egy dé a második "nagyanyádékból".
2015. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 badboy99 válasza:
Sajnos erre értelmes válasz nincsen. Pedig igazán szolgálnék vele. De, ha a divatot követik és nekik a pletyka a jó, meg az egy kiló smink és a szar zene... Hát kérlek! Ők ezt szeretik. :) Mi szeressünk mást. Ha nem bírod az ilyet, akkor ne nézz rájuk alapon. Csak ezt tudom ajánlani. De egyébként vannak rendes ilyen csajszik is. Meg kell ismerni őket közelebbről egy kicsit. :)
2015. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennél már csak a "művész vagyok, 2deep4u" szövegeket nyomó "a halál jó, a halál finom" jellegű pszeudo-intellektuálisnak magát valló kiscsajok a rosszabbak.
2015. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez sajnos korosztályom népbetegsége. Tényleg ilyen a legtöbb lány, nehéz köztük barátnőket találni. Az még kiábrándítóbb, hogy vannak fiúk, akiknek ez tetszik, én meg háttérben maradok, mert kicsit "különc" vagyok.

17/L

2015. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 különc? Miről vagy te olyan marha különleges?
2015. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8- nem azt mondtam, hogy "marha különleges", hanem azt, hogy "kicsit különc." A fogalmakat kicsit téveszted. Amúgy meg miért kell ezt ilyen bunkó módon lereagálni?

#7 voltam

2015. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem látod észkombájn, hogy a különcöt macskakörömben írta? Mert ma már az számít különcnek, aki nem ezt a "divatot" képviseli. Pedig ezek a "különcök" csak a normális réteg.
2015. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!