Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan éretlenek a 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan éretlenek a 16-17 éves lányok? Csak szerintem túlzottan gyerekesek?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek, de a többségük csak viháncolni tud, sz*r zenét hallgat, nincs bennük semmi egyedi, ugyanaz a vasalt haj, ugyanaz a bőrkabát, telefon stb.. Értelmes szót nem tudsz velük váltani, olvasni luxus ( kivéve A szürke ötven árnyalata, mert az olyan menő...), csak kibeszélnek mindenkit. Egy kiló sminket magára rak, magassarkút vesz fel, miközben majd' felesik benne.. Csak én nem bírom elviselni őket?
2015. ápr. 6. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hozzátenném a végéhez, hogy ÁLTALÁBAN ez a normális réteg.
2015. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#9 Ám legyen, kicsit különc kisasszony. Mitől vagy hát "kicsit különc"? Őszinte kíváncsisággal kérdezem.
2015. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az a normális, aki nem különc. Ma már mindenki különc.
2015. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"kicsit különc kisasszony" vagyok, nem értem, miért vagy ilyen lekezelő?

Nos, nem szeretek buliba menni, mert nem szeretem a hangzavart és, hogy majd' mindenki részeg. Sokat olvasok, engem ez kapcsol ki, emiatt gyakran "unalmas könyvmoly"-nak titulálnak. Igen, sokat tanulok, mert szeretném valamire vinni az életben- ezért pedig "stréber" vagyok. Nem a mai party zenéket hallgatom, hanem Homonyik Sándort és hasonlókat. Nem rakok az arcomra 2 gramm alapozót, ha kijön egy pattanás. Főként ezzek miatt nem illek be a menő csajok társaságába és ezekért vagyok lenézve, kitaszítva.

Elnézést kérek, ha megsértettem valakit.

2015. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 Inkább viccesnek vagy mulattatónak tartom, mintsem gáznak. Mármint, hogy magadra aggattad a "különc" jelzőt.


A leírásodban pedig semmi -Semmi- sem nem-hétköznapi. Én sem sértésből mondom, csak a tisztánlátás végett. Nem minden buli hangos, nem minden bulin részegek az emberek. Egy "partiállat/cicamica" is olvashat nagyon, nagyon... nagyon sokat. Unalmas könyvmolynak azokat szokták titulálni -de javítson ki bárki-, aki képtelen szocializálódni, beszélgetni másról, mint a könyvekről és senkit nem vesz figyelembe, illetve lenéz, ha nem olvas/nem azt olvassa, amit ő. Az olvasás nem bűn - az, ha jobbnak tartod magad másoknál, mert olvasol, az már az. Strébernek megint árnyaltabb jelentése van, mint a "jó tanuló, aki vinni akarja valamire". A stréber, azon kívül, hogy "jó tanuló", egy törtető, túlbuzgó talpnyaló valaki. A zenei ízlése mindenkinek más - én hörgős metál mellett hallgatok houset. Leszarom, tetszik. Neked is le kéne szarnod és nem köpködni azokra, akiknek másféle zene tetszik. A sminkelés egy művészet. Én komolyan emelem kalapom azok előtt, akik képesek szimmetrikusan felfesteni maguknak a szemhéjtust. Szeretem nézni mások szép sminkjét. Szerintem abban semmi rossz sincs, ha valaki kenceficét használ.

Te, szerintem, nem ezért van "társaságon kívülálló". Nekem olyan kivagyi személyiségnek tűnsz.


Ha például azt mondtad volna, szabad idődben kaját osztasz vagy a festményeidet eladod és a profitból rászorulókat támogatsz, ha elektronikus hegedűn játszol vagy mit tudom én, azt mondom, jah, lehet benne valami. De nem vagy jobb azoknál, akik lenéznek másokat, mert nem olyanok, mint Ő.

2015. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
na én nem vagyok ilyen
2015. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy kivételt személyesen is ismerek. 16 éves a lány, és olyan érett gondolkodásról tett előttem tanúbizonyságot egy kiadósabb beszélgetés során, hogy csak lestem. A barátnői is hozzá hasonlóak, legalábbis ezt mondta, szóval nem veszett az ügy.
2015. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!