Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki beszélne velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélne velem a méretem elfogadásáról?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon gátlásos vagyok.Privátot írhatna az aki úgy gondolja.
2015. ápr. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az anakondád méretére gondolsz, vagy a magasságoddal nem vagy megelégedve?

2015. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy a cici?
2015. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerinted melyik? Ha ebbe a téma körbe írtam!
2015. ápr. 6. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szakemberrel próbálj meg beszélgetni erről, mert a szexuális életedre, a párkapcsolataidra, és az életed bármely más területére is negatív hatással lehet ez.
2015. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor cici.
2015. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mind1 mekkora, nem az lesz a mérvadó. Én férfi vagyok, (24 éves) mereven 10 cm. a péniszem, de sosem volt rá panasz. Nem is foglalkoztam vele soha, nem méregettem, aztán egyszer a haverok között feljött a téma, hogy kinek mekkora. Ekkor lemértem, kétségbe is estem, de rájöttem nincs min izgulnom, hiszen változtatni nem tudok rajta, ráadásul akkor már túl volt 2-3 bevetésen a katona, nem is kis sikerre.


Lányoknál ki nem állhatom, ha valakinek brutális méretűek a tejcsarnokai, inkább a kicsit szeretem. Persze nyilván, ha szeret valakit az ember, nem azt fogja nézni, hogy kinek mije mekkora.


Fogadd el magad úgy ahogy vagy, mert változtatni nem fogsz tudni rajta, amúgy meg csak őrlődni fogsz.


Azt meg végképp jegyezd meg, hogy nem mások véleménye számít, de nem is kell ezt közölnöd senkivel, mert magánügy. Ha valaki kérdezi, egyszerűen csak közöld vele, hogy magánügy és kész.


Ha valaki szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy, ha pedig nem szeret, akkor csak kifogás lesz számára.


Nem tudom, te hogy vagy vele, de én elég fáradt vagyok már. Eszem egy kis maradék sonkát, aztán lefekszem aludni.

Ha nem voltál elég mohó és nem pakoltad be 2 nap alatt az egészet, akkor egyél te is. Ha viszont igen, akkor így jártál! Nem osztozkodom, nem fogok küldeni!

2015. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha férfiember vagy, azt kell mondjam minden ok, csak hozzád illőt kell találni. Volt barátom a magáét átlagnak! mondta, véletlenül sem nagynak (egyéb összehasonlítási alapom nincs, elhittem, hogy az kábé átlag), de nekem még így is nagyon sok volt! Kiegyeztem volna egy jóval kisebb, de technikásabb verzióval.


(Ha mell problémák, akkor azon lehet segíteni, akár push up-pal, akár műtéttel, bár az szerintem nem túl szép.)

2015. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!