Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkor azt jelenti hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor azt jelenti hogy nem kellek eléggé?

Figyelt kérdés
Eléggé úgy tűnik, hogy belezúgtam egy srácba. Százéve ismerem, mindigis jóban voltunk (a baráti/haveri viszony azért enyhe túlzás). Aztán pár hónapja megváltozott bennem valami, amikor egy buliban rámmozdult enyhén ittas állapotban. Meglepően jólesett a közelsége , és vártam a folytatást. Azóta többet beszélgetünk mint korábban, határozottan közelebbkerültünk egymáshoz. Vishont nemteljesen tudom hová tenni...állandóan bókol, megérint, stb ha találkozunk, sokat chatelünk, viszont számomat nem kérte el, konkrétan randira nem hívott, és más csajokról dumál (bizalmasnak mondható beszélgetések keretében exekről is) és egyértelműen tudom róla hogy több vasat tart a tűzbe, ha értitek...arcrapuszival és öleléssel szokott elköszönni, és nem ismerem félénk típusnak. Az egyértelmű hogy tetszem neki valamennyire, viszont ezek alapján nem tudom, akar-e többet szimpla barátságnál. Szóval mit tegyek? Felejtsem el, tegyek úgy mintha csak haverként tekintenék rá, vagy beszéljem meg vele a dolgot?

2015. ápr. 6. 21:32
 1/4 anonim válasza:

Szia :)

Haat szerindtem nem akar semmit toled az en haverikorombe is puszi oleles van tehat az ilyesmiket ne vedd jelzesnek mert nem biztos hogy az .

ha tenyleg eltud beszelgetni veled bizalmasan meg minden akkor ilyen lelki tars felesegnek tekint teged tehat ez nem olyan hogy kapcsolatot akar meg ilyesmi ...

2015. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia :)

szerintem hagyd, szerintem nem akar sajnos semmi komolyat

2015. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)...amúgy a puszi-ölelést nem jelzésnek vettem, csak próbáltam minél részletesebben felvázolni a szituációt.
2015. ápr. 6. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
ha más csajokról beszél akkor nem akar semmit , hagyd
2015. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!