Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most azt jelenti hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti hogy nem érett még eléggé egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Ma "szakított" velem a barátnőm. Azért tettem idézőjelbe mert az nem szakítás hogy egyik nap még szeret, este már nem mondja, és ma meg elintézi a barátnőjével hogy szálljak le róla mert lezbikus meg ilyenekkel jön.. aztán amikor végre elérem (mert lenyomja a telefont), letagadja hogy ismeri azt aki leakart rázni, viszont tényleg nem akar már semmit.. Azt mondta fáj neki hogy ennyire szeretik és törődnek vele. Meg először vonzónak talált de most már nem. Tervezgette a jövőnket, mi hogy legyen, ő azt mondta soha nem csinálna ilyet senkivel.. ahhoz képest..

2012. júl. 23. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:

azt kihagytam : én 16

ő 15

2012. júl. 23. 13:21
 2/8 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Egy hisztis p*csának tűnik ennyiből, aki a lélegzetvételhez is hülye...
2012. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
foglald össze pontokban a dolgokat, adj hozzá még plusz információkat például, hogy hány évesek vagytok és meddig "jártatok", akkor talán érthető lesz ez az egész hablaty.
2012. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hanariko ***** válasza:
100%
Eléggé nincs még rá felkészülve, de szemét módon is intézte a "szakítást" az tény. Majd egyszer benő a feje lágya.
2012. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pont egy év van kösztünk. a kapcsolatunk 3 hónapos. pont ma..
2012. júl. 23. 13:24
 6/8 A kérdező kommentje:
azért sem értem a dolgot mert amikor találkozunk, mindig látszik rajta hogy élvezi a dolgot..
2012. júl. 23. 13:30
 7/8 Somnium válasza:
100%
Mint látszik is, nem érett egy kapcsolatra...Egyik barátommal játszották ezt be, nem túl régen.Este még szeretlek, másnap meg lapát.Jó idióta kimagyarázós dumákkal.Mint kiderült új karakter lépett a színre.Fogadj meg egy jó tanácsot, nem kioktatás, de felejtsd el, ne kapkodj utána.Nem éri meg.Találsz jobbat nála, még ha most nehéz is.
2012. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hisztis lánnyal volt dolgod! (Nem irigyellek!)

Nem volt megérve egy kapcsolathoz, gondolom megijedt a jövőtervezgetés közben valamitől. Ne foglalkozz vele!

Úgyis vissza fog sírni téged még!

2012. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!