Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a leghősiesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a leghősiesebb dolog amit egy fiú megtett nektek/értetek?

Figyelt kérdés

Manapság már alig van klasszikus hősiesség, lovagiasság, vannak, akik nem is bánják. Nektek mi a véleményetek, jó-e, ha egy férfi lovagias, és szerintetek milyen "hőstettekre" van lehetőség a mai világban?

Fiúk is írhatnak saját véleményt!

18/L



2015. ápr. 6. 22:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
53%
annyira vagyok lovagias amennyire az élet megkívánja :) igazi angol vitéz vagyok lélekben,de a pór népnek azok sem alázkodtak nem igaz ?:D szóval a pocsolyára fektetném és át gyalogolnék a hátán.
2015. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Bekaphatjatok lanyok :p
2015. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát ami nekem bazi jól esett, hogy barátnőmmel este 9-kor Balatonon felszaladtuk a padkára, persze kiszakadt az egyik első autógumi. Egy motoros kérés nélkül leállt, majd leintett még egy másik autóst, és egy szó nélkül kicserélték nekünk a kereket. Nem akartak felszedni, nem poénkodtak, nem éltek vissza a helyzettel, és tök természetes volt nekik. Hát egy hős plecsnit érdemelnek, nagyon drágák voltak. :) Mondjuk én ezt emberi jóságnak gondolom, de nyilván a szitu miatt ez egy elég férfias megnyilvánulás volt.

Valahogy a lányok se tudják jól fogadni a bókokat, pedig jól esne, ha néha dicsérnének a fiúk. Van, aki hozott nekem széket, vagy előreenged, nagyapám meg lesegíti a kabátomat :) Természetesen mindezt nem hagyom szó nélkül, a lányoknak is illik megköszönni a figyelmességet.

Egyszer fiatalabb koromban zuhogó esőben kaptam egy kabátot, nos az is nagyon drága volt, bár az illető srác utána állandóan előhozta témaként.


Egyébként emberileg azért elég sok mindent meg lehet tenni a másikért, nem kell ehhez nőnek vagy férfinek lenni.

babakocsi lecipelése, bőröndben segítés, másoknak átadni a helyünket, előreengedni másokat a boltban a sorban stb. ez mind nem nemhez vagy életkorhoz kötöttek!!! Egy férfi (nem kinyilatkoztatásszerűen mondom, hanem ez egy számomra ideális férfi) nem azt nézi, hogy ki az, akit előre enged, vagy akinek segít, és nem vár viszonzást. (Bár ez ugyanígy érvényes a nőkre is...) 23/N

2015. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A barátom mindig előre enged, ha nehéz a cuccom, átveszi tőlem. :) Egyszer még a cipőmet is bekötötte. Az nagyon aranyos volt tőle. Ja, és amikor esett az eső, és rajtam volt egy pulcsi, de úgy is vacogtam, odaadta az ő pulóverét is. Pedig nem akartam elfogadni, de ő konkrétan rám parancsolta. :D Nagyon szeretem. :)
2015. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
Lol amikor a papucs beköti a cipődet :D
2015. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőhöz: Ahogy említettem ez egyszer történt meg. :) Papucs lenne, ha mindig megtenné. Egyébként pedig, szerintem aranyos gesztus. :) Ha neked nem, sajnálom. Biztos sokkal aranyosabb, ha bunkóznak egy nővel...:D
2015. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes válaszolónak, fiúknak-lányoknak!


Ezek szerint inkább a hétköznapi lovagiasság a megszokott, senki nem tapasztalt nagy horderejű dolgot. (Persze a kicsik is fontosak.)

2015. ápr. 8. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!