Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró, vagy idegesítő az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, vagy idegesítő az, ha egy fiú raccsol?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Dobjátok a padlóla le.
2015. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fiúnál és lánynál is idegesítő...
2015. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró. Én nő vagyok és én sem tudom rendesen kimondani az r betűt. Ez ellen nem lehet mit tenni.
2015. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De jó lenne,ha ismerkedénél ez lenne a legnagyobb bajom............
2015. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem keszulsz tanarnak, akkor nem zavaro. Tapasztalat... (centlipetalis elo, palaleloglamma...stb.)
2015. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mál hogy lenne zavaló...

Persze, hogy az. Menj logopédushoz, sosem késő. :D

2015. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ameddig meg nem szólal, addig nem.
2015. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi tuskó van itt. Jártam logopédushoz mégis raccsolok. És mégis volt párkapcsolatom, sőt dolgoztam olyan helyen ahol sokat kellett emberekkel kommunikálni. Kérdező ne is foglalkozz velük, még nem kezdődött el az iskola a tavaszi szünet után.
2015. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos és egyedi. ^^ Nekem a barátom raccsol, sőt, még egy picit dadog is, és én ezt egyszerűen imádom. *.*
2015. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam (szintén fiú), aki raccsolt, mondjuk ő nem l-t, hanem valami v-szerű, artikulálatlan hangot ejtett az r helyett. Eleinte volt csak furcsa, aztán hamar megszoktuk.
2015. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!