Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nézegettük az öcsémmel a kepfeltoltes.hu-n feltöltött képeket,és egyszer csak azt vettük észre,hogy a lány ismerősöm (én fiú vagyok) majdnem pucér képe (melltartó,és a bugyi letolva félig) van az oldalon. Öcsém mondta,hogy használjam ki,fenyegessem meg stb... De mondtam,hogy inkább nem. És most az lett,hogy szeretném megnézni úgy hogy nincs rajta konkrétan semmi ruha. A kérdés adott.
2015. ápr. 7. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
az igen XD szerencse
2015. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Linket. ..
2015. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A piros melktarto fekete bugyis?
2015. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ergó meg akarod zsarolni hogy adjon egy meztelen képet? Az nem szép dolog.
2015. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as,igen az

4-es,már az egész világ tudhat a képről,tudtam meg pár perce :D

2015. ápr. 7. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

minden tett megbosszulja önmagát

egyszer visszakapod az életben, ha nem is azonnal vagy közvetlenül, akkor is felelned kell majd a tetteidért

2015. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!