Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki félelemből utasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki félelemből utasít vissza valakit, akkor lehet, hogy később keresni fogja?

Figyelt kérdés
Férfi nőt utasít vissza.
2015. ápr. 7. 23:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha vannak történeteitek, azt szívesen meghallgatnám.
2015. ápr. 7. 23:25
 2/12 To7ka ***** válasza:

Oké és mitől félt? Ha a nőtől, nem. Ha a nő ex pasijától, sokkal értelmesebb döntés, ha nem vág bele. Ha a nő apjától, attól függ ki hány éves, ha a nő testvérétől, kb szintén, ha a nő kan kutyájának a kutyasétáltatójától, akkor könnyen előfordulhat.

Vagy magától a kapcsolattól fél? Az meg csak duma..

2015. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DiMalto ***** válasza:
félelemből? Ezt h kell érteni?
2015. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha valaki elutasít az soha többet nem kap esélyt. Soha. Persze velem is megesett, hogy elutasítottam valakit és később némiképp megbántam, de magamnak sem adok második esélyt... ha egyszer nem kellett később sem fogok kuncsorogni utána.
2015. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A nőtől. És szerinted miért egyértelmű nem?
2015. ápr. 7. 23:30
 6/12 To7ka ***** válasza:

Na jó, de fizikailag, érzelmileg, vagy hogy valami nemi betegséget szed Tőle össze, mi váltja ki a félelmet? Túl nagyok a mellei és megfulladok alatta, szőrös a feneke, ledugja a torkomon a nyelvét csóknál, kifolyik a kaja a szájából... Van pár ijesztő dolog, miért félt a pasi?

Azért egyértelműen nem, mert félelem egy nőtől nagyon komolyan összetöri valaki bizalmát, minek próbálná meg újra? Megtudott a nőről valami eléggé elrettentőt, amitől konkrétan félt, ezért hozott egy döntést, nem hinné el teljesen (és így nem látná értelmét), hogy megváltozott.

2015. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érzelmileg gondolom. Mondjuk megijedt a szituációtól, hogy valaki túl gyorsan szerelmet vall neki. Nem konkrétan a nő félelmetes, csak hirtelen a férfi jobbnak látja, ha nemet mond. Ez gyakori. És az is, hogy utána a férfi megbánja ezt, mert amúgy bejön neki a nő. Engem az érdekel, hogy utána mit lép egy férfi?
2015. ápr. 7. 23:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az utolsó mondatodat nem bírom értelmezni... :D
2015. ápr. 7. 23:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Á, megértettem. Tapasztalatból beszélsz? Mert nagyon olyannak tűnik.
2015. ápr. 7. 23:50
 10/12 anonim ***** válasza:
7: Ált ha elutasítom utána én nem fogok próbálkozni, hogy hülye voltam stb... Megesett már az ilyen utólag belegondolva nem kellett volna belemennem.
2015. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!