Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány barátom szóba hozta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány barátom szóba hozta, hogy lefekhetnénk egymással de van egy kis gondom ezzel, mi legyen?

Figyelt kérdés
Életembe senkit úgy nem szerettem mint őt, és félek attól hogy nem tudok majd örömet okozni neki, ez nagyon lelombozó lenne nekem.
2015. ápr. 8. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél punci, húzd meg, később megbánod ha nem teszed :D. Azon, hogy milyen volt ráérsz utána aggódni. 23/F
2015. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2.Taníts mester!
2015. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elsőnek mindenki béna én is az voltam ! de tudod gyakorlat teszi a mestert :)
2015. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem most elkepzeltem.


-Lefekszel velem?

-Hat...ooo...nem.

2015. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal okozol örömöt neki, hogy lefekszel vele. Ha ő is akarja akkor hidd el, már az is elég, ha meztelen leszel előtte. Ha stresszelsz mit érsz el? Azt, hogy életed szerelmét elveszted mert lépni nem mertél.
2015. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is szar voltam elsőre, még másodjára is xD


de ha nem élvezed ki a lehetőségeket, vén korodban bánni fogod a kihagyott kalandokat! higyj nekem!

2015. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!