Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két éve vagyunk "barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve vagyunk "barátság extrákkal" kapcsolatban. Ez nem túl hosszú egy kicsit ilyen kapcsolathoz? Lehet, hogy már több van közöttünk, csak nem ismerjük el?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem írni, hogy nem szoktunk másokkal lefeküdni.
2015. ápr. 5. 22:23
 2/7 Interferencia ***** válasza:
90%
Előfordul hosszabban is. A második kérdésre csak ti tudhatjátok a választ.
2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem írni, hogy nem szoktunk másokkal lefeküdni.
2015. ápr. 5. 22:23
 4/7 veteran1978 ***** válasza:
Egyik korábbi barátnőmmel szakítás után még 4-évig voltunk barátság extrákkal kapcsolatban.Kicsit sem hosszú szerintem a 2-év.
2015. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

ugyan ebbe voltam 2 évig nem rég ért véget nem rég szereted a lányt ??ő szeret téged ha igen akkor jo ha nem akkor azonal vess véget ennek mert nem lesz jo vége ahogy az én esetemben sem volt.

nekem véget ért azota találtam más lányt aki nagyon szeret é boldogok vagyunk egyből kapcsolat lett nem barátság keféléssel annak semmi értelme már tudom higy nekem 20/F

2015. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetne ilyen barátság extrákkal csaj haverom :-)
2015. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem túl hosszú. Minden kapcsolat addig tart, amíg mindkettőnek jól esik. Azt meg, hogy mit érzel, csak te tudhatod.
2015. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!