Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiúk jönnek be? :D

Figyelt kérdés
Pl.: kopasz, hosszú hajú, szemüveges, néger, ázsiai..stb.

2015. ápr. 8. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszinte.
2015. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez mind egy pasiban! :D

+ vastag pénisz és vastag tárca!

2015. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy sötét haj,kék szem,vagy vörös haj akármilyen szem, ha pontosak akarunk lenni :) És semmiképp NEM szőke! Hülyén néznénk ki, csak azért... :)

De olyan félhosszú haj,szóval nem kopasz, nem tüsi, nem fül alá érő haj...

Ne legyen túl pálcika, de elhízott sem, legyen magaaaaaaaas :D és erős,hogy megtudjon védeni :) Nem tudom,mitől kéne,csak az olyan lovagias :D

A kérdésből azt tudtam kikövetkeztetni,hogy külső tulajdonságot kell írni,szóval ennyi:)

2015. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajszín szinte mindegy, csak ne legyen se kopasz, sem pedig hosszú hajú. Szemüveg lényegtelen. Szemszín mindegy, csak "fogjon meg". Ne legyen gizda nagyon, de kövér. Egy kis izom nem árt. Sportos legyen, ne a gépet nyomja 0-24-ben. Lényeges, hogy magasabb legyen nálam(177cm). Stílusosan öltözködjön, ne ilyen lógós, trottyos gatyákba, meg ez a kukás sapka se. Értelmi szintje azért, ha lehet, üsse meg az enyémet.:D kb ennyi
2015. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi , elírtam.

NE LEGYEN GIZDA, DE KÖVÉR SEM.:))

2015. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyen magasabb nálam (nem nehéz überelni az én 164 centimet..:D),legyen jó tanuló (nem kell kitűnő,de azért a négyes átlag legyen meg),ne legyen tapló,mindenkinek bejövök stílusú :D,sportoljon,én kocka vagyok,szóval a mértékkel(!) játszó fiúk is bejönnek:)

Szemszín mindegy,nekem sokszor jobban bejönnek a hosszabb hajú fiúk :$,a szemüveg nem zavar sokszor karakteresebb lesz az arca az embernek tőle:) ne legyen anorex,se túlsúlyos


plusz pontok xd:


+ha valamilyen formában zenél (a gitár a gyengém..*-*),és ha rocker :$$

Szóval perpillanat,nekem ez lenne az álomfiúm:))

14/L

2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam plusz pont, ha néptáncol.:)
2015. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
izmos
2015. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te milyen vagy?
2015. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves, de néha bunkó, őszinte, de ne síránkozzon nekem, vicces az mindig bejön :)) erős, merész.....De ami fontosabb inkább, hogy mindig önmagát adja.
2015. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!