Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal, egyedülálló, társkeres...

Fiatal, egyedülálló, társkereső férfiak! Hova jártok szabadidőtökben kikapcsolódni, társaságba?

Figyelt kérdés
Ahova lányként járok kikapcsolódni, ott csupa nő van... talán ha 5-25% a férfi - szerencsés esetben.:) Szóval hol töltik az idejüket a férfiak, ahol nem kizárólag egymás társaságára kiváncsiak (foci, kocsma:))? Mármint ahol program is van, és a program miatt mennek az emberek elsősorban, pl. különóra, előadások, vitaestek, terápia, stb.

2014. aug. 4. 14:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
én lejárok a vasútállomásra a restibe fröccsözni talizunk?
2014. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Fura,de haverral két-három havonta wellnessbe, masszázsra.
2014. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
Ezen a héten mindenképpen elmegyek oda, arra a rendezvényre vagy különórára, ahol megtalállak. :)
2014. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
gyakori éjjel nappal :D
2014. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Hát, a haverjaimmal nem mennék sehova... Rockerek és punkok mind, így csak a gond volna velük.

De amúgy sem szeretek cél nélkül elmenni sehova. Moziba szoktam csak menni, ami közösségi helynek számít. De oda is csak egyedül. jobb úgy filmet nézni, hogy át adod magad az élménynek.

De gondolom a többség kocsmába megy, vagy "fel" facebookra.

2014. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj, te is elmondanád, hogy mely helyeken, ahova kikapcsolódni jársz, van 5-25% férfi? :D Legfeljebb úgy látom majd, hogy nem nekem való helyek ezek, de azért érdekelne.


Hogy én hol töltöm az időmet néha, a teljesség igénye nélkül:

- különóra: nyelvórára jártam régen, és a jövőben fogok is; táncórák

- előadás: pl. www.jovokepp.hu, könyvbemutatók, színdarabok, múzeumok és kutatók éjszakája - általában ezeknél sem más társaságára vagyok kíváncsi, de mikor hogy...

- vitaest: ilyenre nem szoktam ellátogatni, de hasonlóról már hallottam

- terápia: csoportosra gondolsz? az nem valami privát dolog?

2014. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6: És Te férfi vagy?

Ezeken a helyeken, amiket felsoroltál, milyen az ivararány?

Én is ilyenekre járok, és ott van az, amit írtam (tánciskolában például).:)

Igen, csoportos terápia, sorskorrekciós és spirituális ügyek.:)

2014. aug. 4. 16:33
 8/32 anonim ***** válasza:
Én is jártam táncolni, kezdetben a tánc öröméért, később a nők miatt. Szerintem a tánciskolánál nincs jobb hely az ismerkedésre!
2014. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha esetleg kellene partner táncórára én szívesen mennék, ha Budapesten vagy ahhoz közel vagy. Szeretnék megtanulni, csak egyedül valahogy nem akaródzik menni. Régen táncoltam, jazz-balettoztam egyébként. 24/F

2014. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Koncerteken, vagy fesztiválokon vannak lányok és fiúk egyaránt ;)
2014. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!