Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magam a buliban fiúkkal?

Figyelt kérdés

26 múltam és eddig nem jártam szórakozni SOHA, nem táncoltam fiúval soha. mit csináljak ?

ne oltsatok :( szigorúan nevelnek


2015. ápr. 8. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Haver, igyál!
2015. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igyál..
2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igyál kis alkoholt.


én ilyenkor úgy megnyílok hogy bármelyik lányhoz odamegyek beszélgetni és táncolnak is velem.


amúgy csak ülni szoktam és lesni

2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26 évesen még nevelnek? Nemááár! Viszont beoltanálak egy kis bátorsággal, nyitottsággal, kezdeményezőkészséggel. :P
2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát 26 évesen már tényleg csak magad kell elengedned, mert gondolom a szülők elengednek bulizni...


egy kevés(!!!!!!!!!) ital segíthet kicsit feloldódni :)

bulin kívül hogyan viselkedsz ismeretlen fiúk társaságában? és ismerősi körökben?

2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtál még elszakadni a szüleidtől 26 éves létedre?
2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mai napig nevelnek? Egy kis alkohol módjával nem árt, barátnőkkel sokan menjetek.
2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sodródj az árral. aki tetszik azzal menj táncolni, és amíg jól érzed magad addig hagyd, hogy maguktól történjenek a dolgok. fölösleges túlbonyolítani. amit nem akarsz az úgysem fog megtörténni.
2015. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 To7ka ***** válasza:
Fú, akkor azért ne ugorj túl nagy fejest mert mély a víz megfulladsz. Teljesen komolyan, ha nincs semmi tapasztalatod hiába vagy 26 éves, nagyon könnyen kihasználnának, pláne ha túlkompenzálsz. Nincs azzal semmi baj, ha valamit iszogatsz és visszafogottan riszálgatsz vagy ritmusra mozogsz picit, a szórakozóhelyeken a tánc annyiból áll, hogy mögéd megy egy fiú és a fenekednek dörzsöli magát amíg Te tekeregsz..:D Azért ennél értelmesebben is kezdheted a nagy szabadságot, próbálj ki több dolgot, de baráti társaságból ismerkedni, találni egy normális pasit akivel lejárhatsz értelmesebben szórakozni célravezetőbb..
2015. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rögtön bulival, diszkóval kezdd, inkább próbálj ki valami tánctanfolyamot, közösséget, még az is lehet, hogy egy buliban pocsékul éreznéd magad így hirtelen, és kellemetlen emlékeid maradnának.
2015. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!