Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért menekülnek el a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek el a csajok hirtelen mikor buliban előveszem a 10 éves nokiámat hogy beírjam a számukat? 25F

Figyelt kérdés
Mikor meglátják hirtelen el menniük kell vagy eszükbe jut hogy van barátjuk. Pedig van egy 200 000-es telóm, csak az nem viszem el buliba mert ellopják vagy én hagyom el.
2015. márc. 23. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki megadta a számát de mikor hívtam nem vette fel soha...
2015. márc. 23. 08:48
 2/6 gublug ***** válasza:
30%
Ha tényleg a 10 éves telefon az oka, akkor máshol kellene ismerkedned, ahol a trendi cuccok nem érdeklik a 'közönséget'. Ott kéne ismerkedned, ahol az emberek hálásak, hogy van hol aludniuk, van mit enniük és meleg vízben zuhanyoznak.
2015. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg. Rengeteg felszines csajt ismerek, de egyik se csinal ilyet.

Nekem is draga telefonom van, es sok mas embernek is, megis azt viszik minden hova magukkal. Mar nem azert, de te miert veszel meg egy draga telefont, ha otthon tartod?

EN azert vettem meg, mert lehet rajta zenet hallgatni, internetezni, fenykepezni, videozni, es telefonalni, ugy, hogy nem kell 100 dolgot magaddal vigyel.

2015. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy, aki megadja a szamat es nem veszi fol, az valoszinuleg azert csinalja, mert nem akart bunko lenni, es megbantani, ezert inkabb megadta a szamat
2015. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lol ha ez igaz, akkor nagyon vicces lehet a helyzet, kandikamerázni kéne. Azért gondolom, h nem kamu a kérdés, mert nekem is van egy ismerős, aki ócska, kopott cipőt szokott felvenni buliba, mopndván, hogy a drága cipőjét nem fogja összetapostatni. Aztán csodálkozik, ha a cipőjét meglátva menekülnek tőle a nők.
2015. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hallod. adtal egy nagyon jo otletet!

ha legkozelebb megyek buliba en is a regebbi kis sony mat viszem.

ha ez tenyleg igy van ahogy irod akkor

igy ki lehet szurni az anyagias ribiket ^^


18/f

2015. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!