Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek arrol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, hogy jo par orszagban tilos anorexias modellelet felleptetni a kifuton mar?

Figyelt kérdés

Avagy ti a picit ducibb lanyokat szeretitek vagy a vekonyakat, akiknek thigh gap-juk van?


[link]


[link]


2015. ápr. 8. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azokat a lányokat szeretem akik megelégszenek a saját alkatukkal (nem az éppen aktuális formájukkal, hanem a testalkatukkal, ami genetikailag adott), és abból próbálják kihozni a maximumot. a thigh gap nem tetszik, de nem is kizáró ok. amikor valaki olyan alakról álmodik amit nem tud elérni semmilyen edzéssel vagy diétával, és emiatt nincs önbizalma az nagyon nem vonzó.
2015. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én nem nagyon nézek ilyen műsorokat...de ha néznék akkor inkább olyat ahol nem kiéheztetett papír zsebkendő zabáló szolárium szökevények vannak kamu mosollyal...
2015. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a vékonyabb lányokat szeretem, a túlsúly nálam egy lánynál kizáró ok, én is vékonyabb testalkatú vagyok. Viszont a kifutón lévő csontkollekciók már néha tényleg félelmetesek. Egyesek már úgy néznek ki, mint egy auschwitzi menekült. És az ilyen 40 kilós lányokon a bemutatott ruhák nem is állnak jól, egyáltalán. Itt lenne az ideje bevezetni a tiltást mindenhol.
2015. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, a thigh gapről meg ez a véleményem

[link]

2015. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!