Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megszivatni az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megszivatni az exem?

Figyelt kérdés
Amikor szakitottunk a keresere letiltottam. En tultettem magam rajta,de o folyamatosan probal nyomozni. Most letrehozott egy kamu profilt, csajkent, es ott probal etetni. Persze egybol rajottem, az irasstilusrol es hat mas csajok kepet kuldi mintha o lenne..amator.. nem akarom egybol lebuktatni es szarra osztani. Ti hogy huznatok csobe? Valami durranos kene..:) biztos volt mar ilyen valakivel..tapasztalatot, vicceset, csattanosat barmilyen tippet meghallgatok... irjatok legyszi:)

2015. ápr. 8. 23:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lezartam a folytonos feltekenykedes miatt... az a szandeka, hogy kovessen es minden not es ferfit eltavolitson aki kozeledik vagy baratkozik.. mondom h elmebeteg..


Koszi az eddigieket

2015. ápr. 8. 23:33
 12/15 anonim ***** válasza:
"es minden not es ferfit eltavolitson aki kozeledik vagy baratkozik" - És ezt hogyan csinálja?
2015. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Eddig csak martirkodott nekem, illetve rairt az illetokre es kamuzott rolam vmit... ugy kellett vna irnom h csak probal..
2015. ápr. 8. 23:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Kezdj el neki panaszkodni az exedről ( szóval róla :D), hogy milyen idegesítő a féltékenykedésévével...

Már ha ezt az utat akarod választani;)

2015. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az én exem is csinált ilye kamu profilt és abban úgy tett, mintha egy jó barátnője lenne exemnek és azt akarta nekem bemesélni, hogy milyen szép pár voltunk mi és miért nem jövök vele újra össze


úgy látszik te is vonzod a beteg csajokat :D

2015. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!