Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kaphatnék szeretetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől kaphatnék szeretetet?

Figyelt kérdés

Mármint nincs párom, nincs közeli barát se, szülő se.


Akkor ilyenkor szeretetet hogy lehet szerezni ?


Elvére azt még venni se lehet :(


2015. ápr. 9. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Legyél véradó. Hátha majd megszeretget egy-két angyalszívű nővér.
2015. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerezz barátokat és/vagy párt...
2015. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te szeress - a többi majd ebből alakul
2015. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiskutya?
2015. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj ne legyel mar szobakutya


szeretet nem lehet szerezni! Foleg ha nem teszel erte.... es foleg ha magadra gondolsz, hogy majd szeretni fognak juhu.... ne legyel szeretetmoho, mert az tonkretesz!

Ezzel a szemlelettel sosem fogsz megelegedni azzal, hogy mennyi szeretetet kapsz.. sot, lehet eszre sem fogod venni..


egyebkent meg szeresd magadat... ha mar ez megvan, akkor nem szenvedsz hianyt a szeretetbol.... es akkor masok isnszeretni fognak

2015. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Nekem is nagyon szeretethiányom van, otthagyott a barátom. Ő volt az első és nagyon szerettem, de nem kellettem neki. Ez a világ legrosszabb érzése.
2015. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 6

Igen, lenne :)

írok neked

2015. ápr. 9. 13:41
 8/8 opened paradise ***** válasza:
6%
Küldöm a szeretetet. Érzed?
2015. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!