Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg kedves, gondoskodó lányokkal, akiktől kaphatnék szeretetet illetve a barátaim lehetnének?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, szűz és sosem volt még se barátnőm, se barátom, s sok komplexusom van (anyakomplexus, zárkozott s szégyenlős vagyok, szexuális komplexusok...). Nem vágyom szerelemre vagy szexre, csakis szeretetetre. Viszont az ismerőseimtől nem kaphatok, mert nem tudnak megérteni engem. Voltak kedves lányok az életemben akiktől kaphattam, de őket is max két havonta láttam, vagy már nem is ismerem őket. Próbáltam ismerkedni neten, regisztráltam különböző oldalakra, de egyszerűen még ismerkedni sem tudok rendesen s nem is jelölnek vissza max 1 a 100-ból (ami nem a kinézetem miatt, hanem amiatt van, hogy beleírom a szeretethiányomat a bemutatkozásomhoz, ez biztos). Legszívesebben annak örülnék, ha lenne egy olyan fórum, ahol csak olyan lányok lennének, akik szeretnek szeretetet adni, és akkor velük ismerkedhetnék. Úgy hogy ha valaki tud ilyen fórumot, vagy hasonló oldalt, és megosztaná velem, annak nagyon megköszönném!!!
2009. aug. 23. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Szia!


Én egy 372 kilós 37 éves hölgy vagyok!És ugyanezzel a problémával küzdöm,és még sok mással.Nagyon felzaklatott az üzeneted,mert rájöttem,hogy minket egymásnak teremtettek,és most végre megtaláltalak,együtt sikerülni fog.Kerül amibe kerül.Azonnal indulok hozzád,add meg a címed kérlek! Csók:Brünhilda

2009. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiú ugyanebben a helyzetben van.

Én is kb. ilyen voltam.

De utólag rájöttem, az egészet túlkomplikáltam, az élet ennél sokkal egyszerűbb.

Összejöttem egy lánnyal, és a nagynak vélt magánéleti problémáim egykettőre megoldódtak maguktól.


Az volt az érdekes, hogy kapcsolatunk elején pont a szeretethiányom okozta a problémákat, mert túlságosan ráakaszkodtam a barátnőmre, neki ez már sok volt, de aztán megtanultam visszafogni magam és utána beállt a normális egyensúly köztünk.

Azóta is másfél éve együtt vagyunk.


25/F

2009. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel kicsit egyetértek, a kapcsolat sokmindent megold, de nekes i fejlődnöd kell. Engem meg az zavar, hogy akárki vesz fel, még anonímként is, mindig "csak azt akarja" (nem konkrétan "azt", csak járni vagy nem tudom). Én meg egyiket sem ámítom, mégis amikor szólok hogy mostmár nem kéne, akkor annyi... Barátnak már nem is vagyok jó, azóta nem is beszélnek velem... :( Szóval jó tudni hogy nem mindenki azért akar beszélni. Sajnos mások mások nem tudják megérteni hogy milyen vagy, és soha nem szabad azt várni hogy mások tegyenek boldoggá, úgyhogy amellett hogy keresel barátokat, próbálj meg változni is! :) Sok szerencsét.
2009. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de a kérdés inkább arra irányul, hogy HOL keressek lány barátokat akiktől kaphatnék szeretetet. És tudom hogy meg kell változnom, de nem hiszem hogy ez olyan gyors folyamat lesz nálam.
2009. aug. 24. 02:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szeretlek :) (L)
2009. aug. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem apakomplexusom van, szeretethiány és van hogy már idegesítőnek tartják amúgy látod akár itt is találhatsz ilyeneket :) de sokan nem vállalják fel a szeretet hiányt és nem nagyon irogatják csakúgy, hogy szeretnek vagy megölelnek esetleg.. eeeeh.
2009. aug. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem hozol létre egyet, ha nincs?

Amúgy szeretethiány nálam is van, s én azt tapasztaltam, h enyhül, ha nekem sikerül vkinek szeretetet, kedvességet, odafigyelést 'adni'. Általában utána én is szoktam kapni kedvességet váratlanul. (Nem feltétlen attól az embertől, akinek adtam, de azt írtad, nem szerelemre vágysz.)

2009. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok ,de Én is olyan voltma, kb 2 évig, hogy minden áron akartam valakit és olyan szinten szeretet hiányom volt, hogy az önbizalmam és az életkedvem ielment, de aztán bele untam ebbe!! Nem vártam senkire és kb rá 2-3 hónapra jött valaki akivel eleinte csak flörtnek indult az egész és nem akartam "felszedni" és íme már 1,5 éve együtt vagyunk!


A lényeg ne akarj mindenáron valakit, és hidd el hamarébb is jön, mint ahagyogy gondolnád!!!

Légy jó és hallgass rám!!! ja és menj el olyan helyekre, ahol még nem voltál, nem a sarki kocsmára vagy a helyi discora gondolok, hanem park, utca, rendezvények pl.: aug. 20 vagy akár 1 boltban is meismerkedhetsz valakivel aki az életed része lehet!!!!! ;-)

2009. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
www.fotogarancia.hu
2009. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Felettem 3-mal: Értem én, de még adni sem tudok senkinek (vagy inkább nem tudatosítják)


Felettem 2-vel: Próbálok nem gondolni erre, egy jó ideje... "menj el olyan helyekre": az utolsó dolog ami történni fog az életemben az az hogy élőben leszólítok egy csajt, kb ennyire gyáva vagyok


Felettem 1-el: Egyrészt köszönet az első linkért a válaszok közt, másrészt... szeretetet írtam, nem szexet.

2009. aug. 26. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!