Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi segíthetne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi segíthetne? Szánalmas lennék?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos lány akibe jó ideje szerelmes vagyok mindig csak rá gondolok. Nekem ő a boldogság. Viszont ez nem kölcsönös mert semmi esélyem nála. Úgy néz ki összeházasodtak a barátjával. Számomra ez nonszensz mert fiatal még hozzá és nincs is olyan régota együtt a sráccal. Pedig úgy látszik h mégis igaz mert neten láttam képeket de nem egyértelmű vagy számomra nem akar az lenni mert elképzelni se merem h igaz legyen.

Nem tudom elfelejteni őt. Nem érdekel más lány. Több kapcsolatomnak is "miatta" lett vége.

Elkezdtem kavarni megint egy lánnyal de semmit nem éreztem iránta se. Nem is érdekelt ezért inkább dobtam mert kihasználni se szerettem volna. Egy lány se érdekel csak ő. Bármit megtennék érte. Régóta nem láttam azt se tudom h van mi történik vele és ez nagyon rossz. Így semmi esélyem közelebb kerülni hozzá.

Hiába írok neki választ nem kapok...


Mit tehetnék ami segítene? Más mit csinálna ilyen helyzetben? Szánalmas h ennyire oda vagyok érte?


2015. ápr. 9. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát koma,valahogy feledni kell. Illetve leakadni róla. Nekem nagy neheten sikerült. Igaz tönkretette az életemet,miatta nincsenek többé érzelmeim se egy normális párkapcsolatom de legalább életben maradtam (ez sokáig kétséges volt ugyanis számomra).
2015. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha megpróbálod elfelejteni, mivel így tényleg nincs semmi esélyed. Próbálj ismerkedni, hátha valaki másba sikerül beleszeretni.
2015. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" ... Hiába írok neki választ nem kapok... "

Akkor olyan mint te?

2015. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!