Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire szánalmas? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szánalmas? L

Figyelt kérdés
Egyetlen fiú után futok akiben kb. nincsenek érzések, kőbunkó velem. Régebben nem volt az. Mindenesetre ő volt az egyetlen fiú aki lányszámba vett engem és kedves volt velem, és emiatt még mindig futok utána pedig most már lesz..r. Egyre rondábban viselkedik velem, emiatt néha picit megsértődök, de aztán újra eszembe jut miket mondott régen, és simán megbocsájtok neki. Nem tudom elengedni. Ez szánalmas?

2015. ápr. 3. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az
2015. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Eléggé. :( A múlt az múlt, felejtsd el. és akkor se fuss fiú után, ha kedves veled. Ne légy bunkó...de próbáld meg leszarni ezt a bizonyos úriembert. Nem olyan nehéz, csak elhatározás kérdése.
2015. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De annyira hiányzik... És sosem volt velem senki OLYAN mint ő :D Mármint velem a fiúk bunkók szoktak lenni.
2015. ápr. 3. 23:28
 4/20 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
rájött, hogy rendes srácknt nem lehet a csajok bugyijába jutni max csak a barátzónába...
2015. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bárcsak utánam futna valaki. :(
2015. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De pont az, hogy rendes srácként voltam érte oda. Bármit megtettem volna neki
2015. ápr. 3. 23:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ugyanebben a cipoben jarok, de szerintem is szanalmas.:(
2015. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sokan buktok a bunkókra. Hát szánalmasnak szánalmas.
2015. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
biztos találsz másik pasit aki majd jófej lesz veled, ne tűrd, hogy rondán viselkedjen veled, mert annál rondábban fog..
2015. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!