Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fesztiválokon tényleg találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválokon tényleg találhat valami pasit még a legcsúnyább lány is?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a fesztiválokon ha nem szedsz össze valakit lányként, akkor ott sem voltál.

Mert ott nem kell bombanőnek, szépnek lenni, csak nyitottnak. Lehetsz akármilyen sovány vagy ronda, ott ez senkit sem érdekel, csak ismerkedni kell, mosolyogni és lesz#rni a világot.


Ennek mennyi valóságalapja van? Csak mert alapból engem csak megszólnak. A fesztivált is úgy képzelem el, hogy kb. kikerülnek. Szerintetek?


2015. ápr. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
És ez fordítva igaz?
2015. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aladar12 ***** válasza:
hát fesztiválon elég sok az alkohol, úgyhogy elképzelhető
2015. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsen ronda nő, csak keveset ittunk még.
2015. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miert latod rondanak magad? Ami nem tetszik,azon valtoztass;-). En jartam feszrivalra anno, mondjuk a parommal, de tenyleg, ott a csapbol is pia folyik, a pasik reszegek es nyomulosak..nem hiszem, hogy ezt akarod..igaz szeeelmet ott tuti nem talalsz..
2015. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak fesztiválokon, hanem bárhol és bármikor.
2015. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én szívesen ismerkedek alapból bárkivel küld el privibe a facebookod és beszélgethetünk 17/F
2015. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok a szigetre, és elég rossznak tartom ezt a felfogást. Nem azért, mert nem történhet meg, hanem mert látom, hogy fiúk is mindig kiindulnak ebből. És ha valaki odamegy, aztán nem fog bepasizni/becsajozni, nagyon szarul fogja érezni magát. Márpedig mindenki nem fog. Aki meg se mer szólítani egy másik embert, itt sem lesz nagyszájú. Amúgy meg mindenki azt hiszi, hogy ott valami nagy orgia folyik. Mikor az egyik fesztiválokat utáló barátnőm eljött velünk, elég nagyot csalódott, mert nem volt szerinte semmi olyan, amit várt. Mert mindenki azt várja, hogy ott majd élete kalandja jön el.
2015. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!