Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Ti hogy álltok hozzá a fesztiválokon való ismerkedéshez? (pl, volt, sound, etc. )

Figyelt kérdés

Úgy értem ,ha mondjuk nincs barátotok/barátnőtök , akkor alapból nyitottabbak vagytok nem? mert ott mégis más a hangulat.

Most ezt azért tettem fel igazából ,mert innen a környékről már úgymond "mindenkit" (jó persze nyilván nem ) ismerek és ha valami ilyen esemény van akkor legalább van esély új embereket esetemben lányokat megismerni :D



2012. máj. 27. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Én Szigeten szoktam, de csak külföldiekkel, magyarok nem érdekelnek.

Volt már holland és francia pasim is korábbi Sziget fesztiválokon, velük le is feküdtem, jó fejek, aranyosak voltak.

2012. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Johnny B. Goode ***** válasza:
50%
Akkor Te bizony a natúr ribiknél is rosszabb vagy...
2012. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én megyek ki soundra, és a normálisnak kinéző pasik felé nyitott leszek. :)
2012. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én Szigeten voltam eddig kétszer, de sajnos még nem jött össze. Talán idén :D
2012. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
egy magyar már nem is jó neked? :(
2012. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Most miért?

Nem lehet külföldiekkel ismerkedni?

Ennyire rasszisták vagytok?

Engem izgat, ha egy külföldivel kavarok és rengeteg lány van, aki csak ezért megy a Szigetre. A franciák, hollandok ezerszer jobb pasik, mint a magyarok. Szerencsére a Szigeten már lassan többen vannak, mint a magyarok.


Mellesleg sok a külföldi lány is, a magyar fiúk előtt is nyitva áll a lehetőség... :P

2012. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
1000x jobb pasik ?:D Akkor engem még nem láttál ;) Persze lehet még fogsz :P
2012. máj. 27. 22:36
 8/18 anonim ***** válasza:
hűű mekkora önbizalom.. :) Küldj már képet magadról, kíváncsi lettem :D
2012. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Sztem teljesen ok, en szeretem, meg volt is ra precedens de sajna ezek csak ilyen alkalomadta dolgok, nem tartosak tavolsag stb. miatt.:) 19/L
2012. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
56%

Ki jön idén a Szigetre? :D

20F

2012. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!