Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválokon ez hogy is van?

Fesztiválokon ez hogy is van?

Figyelt kérdés

először is bocsánat hogy ide írok, csak ebben a témában többen vannak és hamarabb kapok választ:)

Naszóval arra lennék kiváncsi hogy a nyári fesztiválokon (sziget, volt, sound)..jelenesetben a Volt-on pontosan hogyműködik ez a paypass/metapay (bakkártyaféle) fizetési rendszer? Mivel a fesztivál utáni hónapban leszek csak 18, és ugyebár a kiskoruak más jegyet, vagy más fizetőkártyát kapnak (?) arra lennék kiváncsi hogy mennyire szigoru ez az egész?pl egy hamis lejárt régi 18+os diákigazolvány elég hogy felnőtt karszalagot vagy kártyát kapjak? Vagy szigorubban nézik, és személyi kell?


Az értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm:)



2014. máj. 25. 14:35
 1/1 anonim válasza:
Az utóbbi években én úgy vettem észre elég szigorúan veszik az ilyeneket vagy csak én futottam bele mindig komolyabb ellenőrzésbe. Általában személyit kérnek, nincs elkülönített diákjegy, bár most azt olvastam, hogy a Szigeten van diákjegy is, de abba az egyetemisták is beletartoznak. Bár nem igazán értem milyen 18+-os dolgokat akarsz ott. Piát bent kiadják és ha van karszalagod, szinte bárhova bemehetsz.
2014. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!