Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. De a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
2015. ápr. 10. 01:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon átfogó a kérdés, mert rálehetne utalni bármire, de a lényeg az, hogy szerintem te csak panaszkodók véleményére vagy kíváncsi akik viszonzatlan vagy elutasított szerelembe vannak. Nekem sincs senkim de jobb lenne mostmár elfogadni, hogy ez a legujabb generáció már nem kapcsolat meg család centrikus, a lányok nagyrésze főleg a rendesebbek, de elég sok annó rib anc is már egyedül akar leélni egy életet.
2015. ápr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Még szerintem lottó ötösöd sem volt soha, mégse hiszed azt, hogy nincs...
2015. ápr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, ami sok sok év után átalakul szeretetté, csak erre az elkurvult generációnkból nem sok ember képes
2015. ápr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne. Godoljátok el, 16 évesen van minimum egy "mindent elsöprő" kamasz szerelem. És még az évek alatt hány? Úgy érzem, ő az Igazi, de ráunok/ kiszeretek belőle/ megcsal és szakítunk. A következő kapcsolatomra is azt mondom, hogy ő az Igazi. Vagyis szerintem mindig az aktuális, de olyan, hogy nagy Ő nincs.

19/L

2015. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Minden embernél van egy olyan személy, aki iránt mindent megtenne. Ha normális esetben egy ellenkező nemű barátba szeretünk bele és viszonozzák, akkor lehetséges. De akár egy véletlen miatt is rátalálhatunk.
2015. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amit ti szerelemnek hisztek, az valójában 50%-ban szex, és 50%-ban megszokás. Semmi másról nem szól egy "szerelem".
2015. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ahogy telnek az évek egyre kevésbé hiszek benne...sajnos.
2015. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlöm az idealistákat!

Irigyellek benneteket. A hitetek. Én is köztetek voltam.

Ezerféle félremagyarázás lenne ha most felhoznám a példám. Ezért nem teszem.

Igaz szerelem?

El tudtok vonatkoztatni?

Igaz nem egyenlő az igazival. Az igaznak mélyebb, filozofiai tartalma van.

Több annál mint igazi, valós! Rajongás, rózsaszin köd.

Egy mélyebb, letisztult, léleken, érzelmen alapul.

Ezt a különbséget inkább érezni lehet mint elmagyarázni. Egy más érzés.

A sztorimbol annyit mégis belevonnék.

A lánynak mondtam, vele kapcsolatban éreztem. Beszéltünk és elkezdett eltölteni egy furcsa, megfogalmazhatatlan érzés. Azt hiszem ilyen lehet amikor hitben élő ugy érzi, hogy eltölti a szentlélek.

Igazi szerelem amikor azt érzed ami a meghatározásban szerepel.

Az igaz szerelem az ami ennél több. Amikor azt kezded érezni, hogy megszünik a külvilág, béke és nyugalom vesz körül. Ugy érzed a lelkeitek vahol az éterben egybefornak. Mintha lebegnél .

Mondom. Amig nem érezted nehéz elmagyarázni ezt. Igaz szerelemnél szinte kilépsz a testedből. Nem érdekelnek olyan dolgok például mint féltékenység. Eggyé válsz a másikkal. Azt érzed amit ő érez.

Tudjátok. Meg kell követnem magamat és benneteket is. Attol hogy belőlem kiölték ezt ....

Hibáztam a lánynál mert tulságosan az érzelmeim vezéreltek, tehát nem ő volt a hibás, hogy mára szoba se áll velem.

... attol még létezik az "Igaz szerelem"!

Mig írtam elhatalmasodott bennem az érzés megint. Sokkal tisztában látom a tetteit. Hogy mit miért tett.


Kedved Kérdező! Higgy benne! Van!

A galamb neked is fog még a válladra szállni!


Még valami. Igaz, v. igazi kapcsán.

Mi igazi emberek vagyunk. Jók, rosszak, gyarlók, stb.

Az IGAZ, hiba nélküli EMBERt megfeszitették. Meghalt értünk!

Mi maradtunk emberek.


A szerelem is csak akkor tud túlélni mindent és barátság is, ha I G A Z !

2015. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszoló, köszönöm szépen a válaszodat, tudom, hogy létezik, hiszen a családomban is van/volt, nem is egy, igaz,tényleg nem a mi korosztályunk(20-as,30-as,40-es).

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2015. ápr. 10. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!